reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Byłam wtedy u lekarza na USG. Spanikowalam od razu bo mam 2 nieudane ciążę za sobą.
Kazał brać Duphaston dalej i obserwować. Jak się nasiliło to kazał jechać do szpitala na obserwacje. Leżałam 4 dni. USG było ok. Wypisali z zaleceniem oszczedzajacego trybu życia i L4. W 11 tygodniu samo przestalo.


Skonsultuj się, nie zaszkodzi. Jak będzie się nasilalo to możesz jechać zawsze do szpitala. Mnie przyjęli bez żadnego "ale".
Mialam wyczucie lekarz zadzwonił teraz...nie czekał na godz. 18... ale twierdzi że "puste jajo" będzie... jak to określił. Kazał poczekać do czw. Na usg iść zgodnie z zapisanym terminem jeśli nie ma krwawienia, tylko znikomy ślad śluzu. Ale skoro moje usg po 6 tyg. bylo robione i nie było echa zarodka już wtedy to duże prawdopodobieństwo że "puste jajo". Choć opis mam wczesna ciąża dobrze zagnieżdzona. Lekarka mówiła ze sa roznice z OM a usg trzeba powtórzyc usg... nie wiem co mam napisać. Jeszcze mam nadzieję tylko tyle napiszę....
 
reklama
Mialam wyczucie lekarz zadzwonił teraz...nie czekał na godz. 18... ale twierdzi że "puste jajo" będzie... jak to określił. Kazał poczekać do czw. Na usg iść zgodnie z zapisanym terminem jeśli nie ma krwawienia, tylko znikomy ślad śluzu. Ale skoro moje usg po 6 tyg. bylo robione i nie było echa zarodka już wtedy to duże prawdopodobieństwo że "puste jajo". Choć opis mam wczesna ciąża dobrze zagnieżdzona. Hm... nie wiem co mam napisać. Jeszcze mam nadzieję tylko tyle napiszę....
Nie martw się ja w poprzedniej ciąży też miałam po 6 tygodniu niby mieć puste jajo, poszłam za 2,5 tygodnia na ponowne usg był zarodek, było serce. Czekaj spokojnie. Co Bóg da to będzie 🙏
 
Mialam wyczucie lekarz zadzwonił teraz...nie czekał na godz. 18... ale twierdzi że "puste jajo" będzie... jak to określił. Kazał poczekać do czw. Na usg iść zgodnie z zapisanym terminem jeśli nie ma krwawienia, tylko znikomy ślad śluzu. Ale skoro moje usg po 6 tyg. bylo robione i nie było echa zarodka już wtedy to duże prawdopodobieństwo że "puste jajo". Choć opis mam wczesna ciąża dobrze zagnieżdzona. Lekarka mówiła ze sa roznice z OM a usg trzeba powtórzyc usg... nie wiem co mam napisać. Jeszcze mam nadzieję tylko tyle napiszę....
Aniu poczekaj cierpliwie do tego czwartku, niekoniecznie musi być puste jajo
 
Hej dziewczyny. Długo się nie odzywałam bo bardzo źle znoszę początki ciąży 🙁 nie mam kompletnie energii na nic. Chciałam się zapytać w którym tygodniu macie lub będziecie miały USG prenatalne? Ja się dziś zapisałam i mam 9 września. Będzie to równo 13 tc + 0. Zastanawiam się czy to nie za późno? Moja gin mi powiedziała, że najlepiej między 11 a 13 tc a wszędzie gdzie czytałam piszą, że między 12 a 14 najlepiej. Trochę już zgłupiałam. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie♥️
 
Hej dziewczyny. Długo się nie odzywałam bo bardzo źle znoszę początki ciąży 🙁 nie mam kompletnie energii na nic. Chciałam się zapytać w którym tygodniu macie lub będziecie miały USG prenatalne? Ja się dziś zapisałam i mam 9 września. Będzie to równo 13 tc + 0. Zastanawiam się czy to nie za późno? Moja gin mi powiedziała, że najlepiej między 11 a 13 tc a wszędzie gdzie czytałam piszą, że między 12 a 14 najlepiej. Trochę już zgłupiałam. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie♥️
prenatalne się robi między 11 a 14 tc, więc na spokojnie :)
 
Mialam wyczucie lekarz zadzwonił teraz...nie czekał na godz. 18... ale twierdzi że "puste jajo" będzie... jak to określił. Kazał poczekać do czw. Na usg iść zgodnie z zapisanym terminem jeśli nie ma krwawienia, tylko znikomy ślad śluzu. Ale skoro moje usg po 6 tyg. bylo robione i nie było echa zarodka już wtedy to duże prawdopodobieństwo że "puste jajo". Choć opis mam wczesna ciąża dobrze zagnieżdzona. Lekarka mówiła ze sa roznice z OM a usg trzeba powtórzyc usg... nie wiem co mam napisać. Jeszcze mam nadzieję tylko tyle napiszę....
Trzeba wierzyć do końca ;) ja miałam różnice 5 dni między om a USG. A na początku to każdy dzień się liczy.
 
Mam (może naiwną) nadzieję, że skoro płacę za te badania, to nie wyproszą męża - w końcu te same wirusy… zresztą mężczyzna powinien mieć jakieś ustawowe prawo do przynajmniej jednej wizyty usg - dla niego to co się dzieje jest bardziej abstrakcyjne, bo nie odczuwa trudów ciąży, a może dzięki posłuchaniu serduszka zacznie nawiązywać jakąś więź mentalną ;).

Jesień, jesienią, ale oby wszystko się uspokoiło do marca jak będziemy w szpitalach ;)
Jezu no dokładnie, jak się okaże że same będziemy leżeć w szpitalach i nawet mąż nie będzie mógł przyjść to masakra…Powiem ci szczerze ze to jest taka abstrakcja, nie pozwalają wejść razem do lekarza a przecież razem żyjemy cały czas
 
reklama
Dziękuję Wam za dobre słowo... naprawdę tylko Wy wiecie tak naprawde jak dłuży się czas jak teraz mi do tego czw. jest ciężko czekać. Nawet zaczęłam źle się czuć ale sama nie wiem czy to stres czy faktycznie brzuch mnie boli 😔...mężowi nic póki co nie mówię i nikt z rodziny też nie wie więc dobrze że jestem wśród Was ❤
 
Do góry