reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Zabieram jutro męża, który jeszcze orzeszka nie widział. Ciekawe jak zareaguje i czy go nie wyrzucą z gabinetu😅
U mnie niestety cały czas nie wpuszczają poza pacjentką, i trochę przez to zawsze mąż zły bo na żadnej wizycie nie był i nie wiem czy w ogóle będzie jak znowu kolejną fale ogłoszą na jesień :frown:
 
U mnie niestety cały czas nie wpuszczają poza pacjentką, i trochę przez to zawsze mąż zły bo na żadnej wizycie nie był i nie wiem czy w ogóle będzie jak znowu kolejną fale ogłoszą na jesień :frown:
Mam (może naiwną) nadzieję, że skoro płacę za te badania, to nie wyproszą męża - w końcu te same wirusy… zresztą mężczyzna powinien mieć jakieś ustawowe prawo do przynajmniej jednej wizyty usg - dla niego to co się dzieje jest bardziej abstrakcyjne, bo nie odczuwa trudów ciąży, a może dzięki posłuchaniu serduszka zacznie nawiązywać jakąś więź mentalną ;).

Jesień, jesienią, ale oby wszystko się uspokoiło do marca jak będziemy w szpitalach ;)
 
Hej ;) ja tutaj pierwszy raz . Jestem w 10tc5 dni chciałam Was zapytać czy któraś miała taki dziwny śluz bardzo ciągnący żółty? On nie jest cały czas pojawia się od ok tygodnia np rano przy podcieraniu. Potem już go nie ma albo jest zwykły bezbarwny. Przeczytałam że tak wygląda czop śluzowy ale czy na tak wczesnym etapie to możliwe żeby wypadywał? Biorę duphaston ze względu na krwawienie w 6 tc.
Hej u mnie też się pojawił taki śluz raz.mniej raz więcej ale mam wizytę w czw. usg.Choć na dzisiaj mam tele porade .Do tego doszedl mi brązowy śluz jakby czerwony bardziej brazowy , tylko śluz przy podcieraniu, bielizna czysta i samopoczucieteż ok. Nie ma tego dużo... sladowa ilosc.Oczywiście po tym kolorze śluzu już stres i myślenie więc tym bardziej tele porada konieczna. Ciekawa jestem czy nie wyśle mnie na wizytę ten lekarz pilnie...w sumie czytałam na stronach różne objawy z tym sluzem i na dziś przypadby termin miesiaczki ale u mnie to już ok.8 tydzień. Dziewczyny co o tym myślicie? Niezależnie po godz. 18 mam poradę ale czas mi tak wolno leci ..
 
Hej u mnie też się pojawił taki śluz raz.mniej raz więcej ale mam wizytę w czw. usg.Choć na dzisiaj mam tele porade .Do tego doszedl mi brązowy śluz jakby czerwony bardziej brazowy , tylko śluz przy podcieraniu, bielizna czysta i samopoczucieteż ok. Nie ma tego dużo... sladowa ilosc.Oczywiście po tym kolorze śluzu już stres i myślenie więc tym bardziej tele porada konieczna. Ciekawa jestem czy nie wyśle mnie na wizytę ten lekarz pilnie...w sumie czytałam na stronach różne objawy z tym sluzem i na dziś przypadby termin miesiaczki ale u mnie to już ok.8 tydzień. Dziewczyny co o tym myślicie? Niezależnie po godz. 18 mam poradę ale czas mi tak wolno leci ..
Ja miałam takie plemienia, dość intensywne od 7 do 11 tygodnia w sumie. Aktualnie 14.
Biore Duphaston cały czas i miałam małego krwiaka.
 
Ja miałam takie plemienia, dość intensywne od 7 do 11 tygodnia w sumie. Aktualnie 14.
Biore Duphaston cały czas i miałam małego krwiaka.
Byłaś od razu u lekarza ?kurczę zaczynam się martwić. Nie chciałam panikowac za bardzo tylko przyjęłam na spokojnie że śluz ok zmiany hormony tym bardziej że śladowe ilości. Dobrze że wpisalam się na tele poradę na dzisiaj, choć przez tel. To chyba tylko dostanę wiązankę że nie zgłosiłam się do gabinetu... ale moze cos podpowie ten lekarz.
 
Byłaś od razu u lekarza ?kurczę zaczynam się martwić. Nie chciałam panikowac za bardzo tylko przyjęłam na spokojnie że śluz ok zmiany hormony tym bardziej że śladowe ilości. Dobrze że wpisalam się na tele poradę na dzisiaj, choć przez tel. To chyba tylko dostanę wiązankę że nie zgłosiłam się do gabinetu... ale moze cos podpowie ten lekarz.
Byłam wtedy u lekarza na USG. Spanikowalam od razu bo mam 2 nieudane ciążę za sobą.
Kazał brać Duphaston dalej i obserwować. Jak się nasiliło to kazał jechać do szpitala na obserwacje. Leżałam 4 dni. USG było ok. Wypisali z zaleceniem oszczedzajacego trybu życia i L4. W 11 tygodniu samo przestalo.


Skonsultuj się, nie zaszkodzi. Jak będzie się nasilalo to możesz jechać zawsze do szpitala. Mnie przyjęli bez żadnego "ale".
 
To i tak nieźle 😃 Ja zawsze byłam chuda i ważyłam 49-50kg, jak zaczęłam brać witaminy od roku i zastrzyki od prawie pół roku to waga pokazuje mi na ten moment 55kg, także… 😂 aż się boje co będzie w ciąży, jak przy samych tabletkach i zastrzykach tyle przytyłam
a ważyłaś się teraz ile masz już kg do przodu ?
Dziewczyny, ile z Was już jest po prenatalnych? Jak wyniki?
ja idę jutro :)
ja dopiero mam 17 września, nie wiem jak ja wytrzymam :rolleyes2:
Ja teraz zaczynałam 44 kg i też zastanawiam się jak będzie. Z synem przytyłam 30kg🤣
niezły wynik ..... ile Twój syn ma lat ?

tak w ogóle dziewczyny zróbcie sobie suwaczki, będzie wiadomo który ma jaki tydzień ciąży itd. plissss :D
 
reklama
Do góry