reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
A z tematu badań, pochwalę się, ze wczoraj miałam badanie sprawdzające stan krwiaka i lekarz stwierdził, ze chyba inny się pomylił i go nie było 😂. Ja stwierdzam, ze chyba raczej się wchłonął, w każdym razie jest dobrze. I po raz pierwszy słyszałam serduszko! A za tydzień (w środę) mam prenatalne. I powiedziałam dzisiaj szefowi, jak zapytał co się stało, ze byłam na L4 i się ucieszył, wiec całkiem dobry dzień. Oby tylko mdłości się nie pojawiły ;)
 
Dziewczyny juz po wizycie. Z bobo wszystko wporzadku. Z om wychodzi pelne 11 tyg a z usg 10+4. Serducho widzialam. Pani doktor powiedziala ze posluchamy 2 wrzesnia na prenatalnych bo narazie jest za wczesniej i nigdy nie slucha wczesniej niz na prenatalnych.
 
Dziewczyny juz po wizycie. Z bobo wszystko wporzadku. Z om wychodzi pelne 11 tyg a z usg 10+4. Serducho widzialam. Pani doktor powiedziala ze posluchamy 2 wrzesnia na prenatalnych bo narazie jest za wczesniej i nigdy nie slucha wczesniej niz na prenatalnych.
Super mega się cieszę! Możesz odetchnąć z ulgą. Ja się stresuje, mam na 16 😫
 
reklama
Do góry