reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziś wstałam przed 6 bo nie mogłam spać I taka niespokojna jestem. Za swoją cukinie też muszę się zabrać brakuje mi weny twórczej. Ja z centralnej Polski nie pada,ale jest zimno. Za 11 dni idę do lekarza czas mi się dłuży. Kupiła bym sobie usg i codziennie bym sprawdzała czy wszystko ok.😅
Hej ja z łódzkiego centralna polska .Z jakiego woj. Jesteś ?
 
reklama
robiłaś betę ? ja bym zrobiła, wtedy by cos było wiadomo
ja byłam w 7 tygodniu i u mnie serduszko biło, maluszek miał wtedy 1,08 cm
Robiłam raz był wynik ok. Teraz zrobię drugą ale nie mam blisko przychodnii a rano tak ciężko wstać.moze jutro pojadę. Stwierdziłam skoro miałam objawy potem ustały A dziś jak na zawołanie wymioty po raz pierwszy... kłucie jajników co jakiś czas... cholera musi być dobrze...prawda ?mam już 6 latka i drugie dziecię aż się prosi...💪💪💪
 
Robiłam raz był wynik ok. Teraz zrobię drugą ale nie mam blisko przychodnii a rano tak ciężko wstać.moze jutro pojadę. Stwierdziłam skoro miałam objawy potem ustały A dziś jak na zawołanie wymioty po raz pierwszy... kłucie jajników co jakiś czas... cholera musi być dobrze...prawda ?mam już 6 latka i drugie dziecię aż się prosi...💪💪💪
w którym tygodniu robiłaś i jaki miałaś wynik ?
 
wrzucam przepis na deserki i obiadki
podstawa to słoiczki 120 ml i 200 ml, najlepiej kupić przez allegro
słoiczki wyparzyć wrzątkiem przed wkładaniem deserków/obiadków

deserki
podstawą deserków jest jabłuszko, jabłka najlepiej ekologiczne, albo swoje albo kupić od jakiegoś gospodarza :)
jabłuszka obieramy ze skórki, wydrążamy gniazda nasienne, kroimy na małe kawałki, wrzucamy do garnka, zalewamy małą ilością wody, gotujemy tak żeby były miękkie i nadawały się do blendowania, jak przestygnie zawartość garnka to wszystko miksujemy (nie blendujemy gorącego bo zniszczymy blender)
przekładamy do słoiczków, pasteryzujemy do 10 minut i gotowe :)
teraz możemy robić różne kombinacje, bo na początku wprowadzamy do menu maluszka jabłko, potem możemy dodawać kolejne owoce, czyli ja robiłam zestawy jabłko+gruszka, jabłko+banan, jabłko+brzoskwinia, jabłko+śliwka, jabłko+dynia, jabłko+malina
zasada robienia taka sama, czyli jabłka plus np. gruszka do garnka, obieramy, gotujemy, miksujemy, pasteryzujemy :)
O pychota😍 jak to wyglada, a jak smakuje...😳❤️
 
Cześć nie odzywałam się przez tydzień... Ale będąc na wizycie się wg moich wyliczeń z miesiączki 7 tyg. To był lekarka widziała że jest ciąża ale nic pozatym zarodek mało widoczny ...nastawiam się i specjalnie czekałam aby 7 tydz. wskoczył a tu taka sytuacja. Kazała przyjść za 2 tyg. Bo ciąża bardzo wczesne jeszcze jest. Z terminu miesiączki wyjaśniła że być może zapłodnienie było pod koniec dni plodnych... czekam na II usg 26.08. Jak na zbawienie... Wy to rozumiecie dzień za dniem i co jakiś czas myśli w głowie... enel med lodz robie usg wydaje się że sprzęt mają dobry.... slyszalyscie podobne historię takie rozbieżności co do wieku ciąży? Przecież 7 tyg. to serduszko bije...A u mnie jest jak jest... jeszcze wyjdzie że jestem kwietniowa mama .... oj czekam na ten 26.08...
Poczekaj spokojnie na wizytę kolejna, być może do zapłodnienia i zagnieżdżenia doszło później niż Ci się wydaje i ciąża jest po prostu młodsza. Trzymam kciuki ❤️
 
reklama
Do góry