reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Jeśli mieści się w widełkach dla danego tygodnia ciąży to jest ok 👌 ja miałam 55tys w czwartek i to był wtedy 6+5. Więcej nie robię (mam nadzieję 🙈). Przy takich wartościach beta wzrasta już dużo wolniej, podwojenie może być już dłuższe niż w 96h, więc do kalkulatorow na necie nie ma już co wrzucać 😊
Nigdy wcześniej nie robiłam Bety. To moje czwarte dziecko ( 8 ciąża). 3 cięcia cesarskie już za mną. Lekarz wygnała mnie na Betę na wszelki wypadek ... No i cóż, po tym co jest w necie, wartości mojej Bety są strasznie wysokie a przeraża mnie myśl o ciąży mnogiej ... Czy jest tu więcej wprawionych w bojach betowiedzących ?
 
reklama
Witam przyszłe marcowe Mamusie🤗 Nieśmiało dołączam do Was. Obecnie 7 tydzień + 4 dni. Byłam na USG 19 lipca i wtedy wiek ciąży 5 tygodni + 3 dni. Na zdjęciu USG pęcherzyk A w środku ciałko żółte lecz zarodka jeszcze brak. Następna wizyta już 5 sierpnia 🙈 Stresik jest bo pierwszą ciążę straciłam dwa lata temu w 8 tygodniu. Termin porodu przewidziany na 18 marca♥️
 
Witam przyszłe marcowe Mamusie🤗 Nieśmiało dołączam do Was. Obecnie 7 tydzień + 4 dni. Byłam na USG 19 lipca i wtedy wiek ciąży 5 tygodni + 3 dni. Na zdjęciu USG pęcherzyk A w środku ciałko żółte lecz zarodka jeszcze brak. Następna wizyta już 5 sierpnia 🙈 Stresik jest bo pierwszą ciążę straciłam dwa lata temu w 8 tygodniu. Termin porodu przewidziany na 18 marca♥️
Witamy na pokładzie 😀 u mnie też obecnie 7+4 i taki sam termin 🙌
 
Dzis miałam podpisać nową umowę w pracy, ale postanowiłam być fer, mimo że jestem jeszcze przed wizytą u ginekologa powiedziałam jak się sprawy mają, i wiecie co? Życzę Wam wszystkim takich reakcji szefostwa :) umowa przedłużona. A tak na marginesie pierwsze poranne wymioty za mną. Jak tylko poczuje się głodna -średnio co 2 h, to mnie mdli, jak tak dalej pójdzie nie zmieszczę się w drzwiach
 
Witam przyszłe marcowe Mamusie🤗 Nieśmiało dołączam do Was. Obecnie 7 tydzień + 4 dni. Byłam na USG 19 lipca i wtedy wiek ciąży 5 tygodni + 3 dni. Na zdjęciu USG pęcherzyk A w środku ciałko żółte lecz zarodka jeszcze brak. Następna wizyta już 5 sierpnia 🙈 Stresik jest bo pierwszą ciążę straciłam dwa lata temu w 8 tygodniu. Termin porodu przewidziany na 18 marca♥️
U mnie też aplikacje wskazują ten dzień (18 marca) ❤️ witaj 😊
 
Ja do 7+1 w ogóle nie miałam objawów ciąży, nawet piersi mnie nie bolały. Objawy przyszły nagle, wszystkie l. Mdłości, wymioty, zmęczenie, brak apetytu itp. Teraz mam lepsze i gorsze dni. Kawę piłam dopóki mnie nie oderzucilo, teraz nawet powąchać kawy nie jestem w stanie 😅
Ja aktualnie jestem w 9+1 termin mam na 6 marca, w piątek kolejne usg, póki co wszystko rozwija się dobrze ale z wizyty na wizytę odliczam dni jak oszalala 😉 objawy zaczęły się od senności i bólu piersi od 2 tygodniu męczą mnie mdłości, wymioty i okropna nadwrażliwość jeśli chodzi o zapachy 🤮 mam nadzieję, że wraz z końcem 1 trymestru mdłości i wymioty miną 🙂
 
Nigdy wcześniej nie robiłam Bety. To moje czwarte dziecko ( 8 ciąża). 3 cięcia cesarskie już za mną. Lekarz wygnała mnie na Betę na wszelki wypadek ... No i cóż, po tym co jest w necie, wartości mojej Bety są strasznie wysokie a przeraża mnie myśl o ciąży mnogiej ... Czy jest tu więcej wprawionych w bojach betowiedzących ?
Beta jest w normie jak na 7 tc oczywiście zawsze jest szansa na ciąże mnoga ale nikt ci tego nie wywrozy. Kiedy masz wizytę u gina?
 
reklama
Dzis miałam podpisać nową umowę w pracy, ale postanowiłam być fer, mimo że jestem jeszcze przed wizytą u ginekologa powiedziałam jak się sprawy mają, i wiecie co? Życzę Wam wszystkim takich reakcji szefostwa :) umowa przedłużona. A tak na marginesie pierwsze poranne wymioty za mną. Jak tylko poczuje się głodna -średnio co 2 h, to mnie mdli, jak tak dalej pójdzie nie zmieszczę się w drzwiach
Super gratuluję podejścia Szefów. Głowa spokojna lepsze samopoczucie odrazu.
 
Do góry