reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Witam wszystkie marcowe mamusię 😀 z przyjemnością dołączę do was mój termin 20.03.2022😀 Na początek kilka słów o mnie. Pierwsza ciąża z mężem staraliśmy się o dzidzię ok 1,5 roku w momencie, gdy dostaliśmy skierowanie do kliniki leczenia niepłodności było załamanie i płacz wymuszony urlop w pracy i do Polski bo mieszkamy w Niemczech. Nadeszła pierwsza wizyta i badania na które wydaliśmy ok 3000 zł, aby dowiedzieć się przypadkowo że 9 dni po owulacji beta wyniosła 26,26 dwa dni później 72,02. Dziś 6 tydzień 4 dzień ciąży na USG usłyszeliśmy bicie serduszka naszego 6mm szczęścia.
 
reklama
Cześć Dziewczyny 😊 już kilka dni tu jestem, zastanawiałam się czy do Was pisać. To moja pierwsza ciąża, ostatnia @23.06, owulacja prawdopodobnie 5.07. Z aplikacji wynika, że dzisiaj 5+2 (szczerze mówiąc mało czaję z tych wyliczeń, ale wyczytałam tu u Was, że to 5 tydzień 😂), a pierwsza wizyta u gin za tydzień w środę.. Niby wszystko dobrze- robiłam bhcg w zeszłym tygodniu (pierwszy wynik 500, a po 3 dniach 1300), ale jedyny objaw jaki do tej pory mam to lekko bolące piersi, czasami czułam lekko brzuch, ale nic niepokojącego. I niby wszystko pięknie, ale martwi mnie ten brak objawów, a do przyszłego tygodnia to ja chyba zwariuje 🙈 mam nadzieję, że mnie uspokoicie i napiszecie, że to normalne..
Wszystkiego dobrego, pozdrawiam!😊
Spokojnie ja jestem w 9 tyg I nie Mam żadnych objawow 😀
 
:( u mnie chyba nic z tego nie będzie... chce mi się płakać... czuję taką bezsilność... Dzisiaj po 48h przyrost beta hcg tylko 38,3%. Według OM apka pokazuje 5+4.
Jestem poza domem, nie wiem czy powinnam wracać. Boję się co się może dziać w najbliższym czasie... :(
 
Cześć Dziewczyny 😊 już kilka dni tu jestem, zastanawiałam się czy do Was pisać. To moja pierwsza ciąża, ostatnia @23.06, owulacja prawdopodobnie 5.07. Z aplikacji wynika, że dzisiaj 5+2 (szczerze mówiąc mało czaję z tych wyliczeń, ale wyczytałam tu u Was, że to 5 tydzień 😂), a pierwsza wizyta u gin za tydzień w środę.. Niby wszystko dobrze- robiłam bhcg w zeszłym tygodniu (pierwszy wynik 500, a po 3 dniach 1300), ale jedyny objaw jaki do tej pory mam to lekko bolące piersi, czasami czułam lekko brzuch, ale nic niepokojącego. I niby wszystko pięknie, ale martwi mnie ten brak objawów, a do przyszłego tygodnia to ja chyba zwariuje 🙈 mam nadzieję, że mnie uspokoicie i napiszecie, że to normalne..
Wszystkiego dobrego, pozdrawiam!😊
Witaj!
Spokojnie, ja na tym etapie w którym tu jesteś też się martwiłam bo nie miałam absolutnie żadnych objawów. Wszystko dopadło mnie na początku tego tygodnia czyli w 7+0. Korzystaj póki nie masz żadnych objawów, ja bym najchętniej przespała ten cały okres teraz 😅
 
Witaj!
Spokojnie, ja na tym etapie w którym tu jesteś też się martwiłam bo nie miałam absolutnie żadnych objawów. Wszystko dopadło mnie na początku tego tygodnia czyli w 7+0. Korzystaj póki nie masz żadnych objawów, ja bym najchętniej przespała ten cały okres teraz 😅
dzięki za uspokojenie ❤️ od razu mi lepiej, bo naczytalam się różnych informacji i trochę mi już chyba bije 😂🙈
 
Teraz kilka pytań. Czy miałyście robioną witD? Moja wyszła poniżej 30 i już w klinice kazali mi przyjmować 4000-5000 jednostek trochę dużo? Mój ginekolog powiedział oki przyjmować dalej. W klinice przepisano mi również luteinę 100 dwa razy dziennie przyjmuję do dziś, ale zaczynają się problemy z infekcjami, miałam zapytać dziś ginekologa o te infekcję, ale bicie serduszka i USG zaćmiło wszystko zapomniałam zapytać. Można przyjąć coś bez recepty w ciąży na infekcję?
 
:( u mnie chyba nic z tego nie będzie... chce mi się płakać... czuję taką bezsilność... Dzisiaj po 48h przyrost beta hcg tylko 38,3%. Według OM apka pokazuje 5+4.
Jestem poza domem, nie wiem czy powinnam wracać. Boję się co się może dziać w najbliższym czasie... :(
Pójdź do lekarza, jeśli możesz..
 
reklama
Teraz kilka pytań. Czy miałyście robioną witD? Moja wyszła poniżej 30 i już w klinice kazali mi przyjmować 4000-5000 jednostek trochę dużo? Mój ginekolog powiedział oki przyjmować dalej. W klinice przepisano mi również luteinę 100 dwa razy dziennie przyjmuję do dziś, ale zaczynają się problemy z infekcjami, miałam zapytać dziś ginekologa o te infekcję, ale bicie serduszka i USG zaćmiło wszystko zapomniałam zapytać. Można przyjąć coś bez recepty w ciąży na infekcję?
A jakie bierzesz witaminy dla ciężarnych? Bo np w moich witaminach jest 2000jd Wit d3 więc dodatkowo dawkuje jeszcze 2000jd ale co dwa dni. Mi tak lekarz zalecił. A co do infekcji to tutaj bym na twoim miejscu do lekarza się zgłosiła, bo w ciąży infekcji nie powinno się leczyć na własną rękę,bo może być niebezpieczna. Możesz ewentualnie jakieś probiotyk brać, ale to też bym skonsultowała 😉
 
Do góry