reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

A jak długie masz cykle? Bo to chyba też tygodnie ciąży liczy się zależnie od regularnych lub nie miesiączek,zgadza się? Który u Ciebie tydzień wychodzi?
22.07 beta 236 a wyczytałam,że pęcherzyk pojawia się od 750-1500

A jak długie masz cykle? Bo to chyba też tygodnie ciąży liczy się zależnie od regularnych lub nie miesiączek,zgadza się? Który u Ciebie tydzień wychodzi?
22.07 beta 236 a wyczytałam,że pęcherzyk pojawia się od bety 750-1500. Boziu,taka mam nadzieję..
Ja także miałam ostatnią @ 11.06. Beta 20.07 wynosiła 1244. cykle mam nieregularne, nawet 37 dniowe.. Jeśli przesunęła Ci się owulacja to nadzieja jest.. Ttrzymam mocno kciuki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
A jak długie masz cykle? Bo to chyba też tygodnie ciąży liczy się zależnie od regularnych lub nie miesiączek,zgadza się? Który u Ciebie tydzień wychodzi?
22.07 beta 236 a wyczytałam,że pęcherzyk pojawia się od 750-1500

A jak długie masz cykle? Bo to chyba też tygodnie ciąży liczy się zależnie od regularnych lub nie miesiączek,zgadza się? Który u Ciebie tydzień wychodzi?
22.07 beta 236 a wyczytałam,że pęcherzyk pojawia się od bety 750-1500. Boziu,taka mam nadzieję..
Mam cykle 30 dniowe 😀 beta tydzień temu wynosiła 8000. A robiłaś powtórkę wyniku? Jaki miałaś przyrost po 48h?
 
Ostatnia edycja:
Mam cykle 30 dniowe 😀 beta tydzień temu wynosiła 8000. A robiłaś powtórkę wyniku? Jaki miałaś przyrost po 48h?
Po 22.07 nie powtarzałam,bo ucieszyłam się,że już jest ponad 200 i dałam się na spokój. Ale pierwsza beta 12.07-14mIU, 14.07-24 mIU,16.07-42mIU, 22.07-236mIU więc ten przyrost jest w normie,bo jest ponad 70%. Jutro przed szpitalem jeszcze polecę na betę to będę miała porównać. No a który u Ciebie tydzień? Bo wiem,że się liczy też inaczej od dnia miesiączki a inaczej od zapłodnienia.
 
Witam przyszłe mamy nieśmiało. Ostatnia @ 11.06, test robiony tydzień temu w piątek gruba krecha, a moje oczy jeszcze większe jak to zobaczyłam. Jestem już mamą 6 letniej Nel, pierwszy termin do gina na 09.08. Na ten moment próbuje sobie to jakoś poukładać, ale mdłości i ciągła senność nie pomagają.. ostatnia ciąża zaplanowana od początku do końca, a teraz na samą myśl porodu mam odruch wymiotny. W dodatku w listopadzie zaczęłam wymarzoną pracę, a teraz pewnie wszystko się sypnie..
 
Tak, w zeszły czwartek dwa pęcherzyki, mam wizytę w piątek, lekarz twierdzi, że będzie już widać serce albo serca..
Ale jeśli owulacja była później, to może masz młodszą ciążę..
Trzymam kciuki ✊.
Nawet jeśli owulacja była później to nijak mi się zgrywa z tym kiedy współżylismy 🙁
 
reklama
Witam przyszłe mamy nieśmiało. Ostatnia @ 11.06, test robiony tydzień temu w piątek gruba krecha, a moje oczy jeszcze większe jak to zobaczyłam. Jestem już mamą 6 letniej Nel, pierwszy termin do gina na 09.08. Na ten moment próbuje sobie to jakoś poukładać, ale mdłości i ciągła senność nie pomagają.. ostatnia ciąża zaplanowana od początku do końca, a teraz na samą myśl porodu mam odruch wymiotny. W dodatku w listopadzie zaczęłam wymarzoną pracę, a teraz pewnie wszystko się sypnie..
Witaj! Nie martw się praca, jak nie ta to inna.. Dbaj o siebie i swoje maleństwo:)
 
Do góry