reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Trzymam kciuki ✊.
Nawet jeśli owulacja była później to nijak mi się zgrywa z tym kiedy współżylismy 🙁
plemniki w drogach rodnych mogą przeżyć 5 dni jeśli owulacja była później i np zagniezdzenie ktore może być między 5 a 12 dniem po owulacji tez było później to ciaza ma prawo być młodsza o prawie 2 tygodnie
 
reklama
plemniki w drogach rodnych mogą przeżyć 5 dni jeśli owulacja była później i np zagniezdzenie ktore może być między 5 a 12 dniem po owulacji tez było później to ciaza ma prawo być młodsza o prawie 2 tygodnie
Oby tak było.. dzisiejszy test z rana znowu blady. Wg moich wyliczeń beta na wczoraj powinna osiągnąć minimum jakies 1800. Więc na tym etapie bety powinno już coś widać
 
Witam przyszłe mamy nieśmiało. Ostatnia @ 11.06, test robiony tydzień temu w piątek gruba krecha, a moje oczy jeszcze większe jak to zobaczyłam. Jestem już mamą 6 letniej Nel, pierwszy termin do gina na 09.08. Na ten moment próbuje sobie to jakoś poukładać, ale mdłości i ciągła senność nie pomagają.. ostatnia ciąża zaplanowana od początku do końca, a teraz na samą myśl porodu mam odruch wymiotny. W dodatku w listopadzie zaczęłam wymarzoną pracę, a teraz pewnie wszystko się sypnie..
Rozumiem to, tez od listopada zaczęłam nową pracę, w której chciałabym zostać dłużej. A umowa na razie na 3 lata, wiec ciąża i macierzyński mogą coś napsuć. No ale ja się przekonuje, że wszędzie są ludzie, którzy też mają swoje dzieci, albo po prostu są ludźmi i, szczególnie z perspektywą dużego niżu demograficznego, zakończył się czas zwalniania za tak naturalną i potrzebną dla kraju rzecz jak ciąża…
 
Cześć, nieśmiało dołączam - to pierwsza ciąża, więc wszystko takie nowe i nieoczywiste :) tydzień temu zrobiłam z rana test, ale myślałam, że @ się spóźnia, bo zaczęłam na początku miesiąca brać Euthyrox. Jakie było moje zdziwienie jak wyszła wyraźna druga kreska! I potem w 2 i 3 teście też :) ostatni @ 24.06 - w zeszłą sobotę (czyli wychodzi, że 4+2) poszłam na betę i wyszła 2240, więc znacznie ponad normę jak na 4 tydzień. W przyszłym tygodniu idę do ginekologa, więc mam nadzieję, że dowiem się więcej co tam się dzieje :)
 
Po 22.07 nie powtarzałam,bo ucieszyłam się,że już jest ponad 200 i dałam się na spokój. Ale pierwsza beta 12.07-14mIU, 14.07-24 mIU,16.07-42mIU, 22.07-236mIU więc ten przyrost jest w normie,bo jest ponad 70%. Jutro przed szpitalem jeszcze polecę na betę to będę miała porównać. No a który u Ciebie tydzień? Bo wiem,że się liczy też inaczej od dnia miesiączki a inaczej od zapłodnienia.
6+6 wg aplikacji ciążowej, a dzisiaj dowiem się ile z usg 😀
 
Cześć, nieśmiało dołączam - to pierwsza ciąża, więc wszystko takie nowe i nieoczywiste :) tydzień temu zrobiłam z rana test, ale myślałam, że @ się spóźnia, bo zaczęłam na początku miesiąca brać Euthyrox. Jakie było moje zdziwienie jak wyszła wyraźna druga kreska! I potem w 2 i 3 teście też :) ostatni @ 24.06 - w zeszłą sobotę (czyli wychodzi, że 4+2) poszłam na betę i wyszła 2240, więc znacznie ponad normę jak na 4 tydzień. W przyszłym tygodniu idę do ginekologa, więc mam nadzieję, że dowiem się więcej co tam się dzieje :)
Gratulacje! Tez miałam betę ponad normę (w 6t), ale później się wyregulowała do normy, będzie dobrze :)
 
Gratulacje! Tez miałam betę ponad normę (w 6t), ale później się wyregulowała do normy, będzie dobrze :)
Dzięki, taką mam nadzieję :) właśnie się zastanawiam czy jest sens przez wizytą u lekarza zrobić jeszcze raz betę, żeby zobaczyć czy też przekraczam normy dla 5 tygodnia (jako że dla 4 tygodnia górna granica to niby 750, a u mnie na początku 4 tyg już 3 razy więcej).
 
Cześć Dziewczyny 😊 już kilka dni tu jestem, zastanawiałam się czy do Was pisać. To moja pierwsza ciąża, ostatnia @23.06, owulacja prawdopodobnie 5.07. Z aplikacji wynika, że dzisiaj 5+2 (szczerze mówiąc mało czaję z tych wyliczeń, ale wyczytałam tu u Was, że to 5 tydzień 😂), a pierwsza wizyta u gin za tydzień w środę.. Niby wszystko dobrze- robiłam bhcg w zeszłym tygodniu (pierwszy wynik 500, a po 3 dniach 1300), ale jedyny objaw jaki do tej pory mam to lekko bolące piersi, czasami czułam lekko brzuch, ale nic niepokojącego. I niby wszystko pięknie, ale martwi mnie ten brak objawów, a do przyszłego tygodnia to ja chyba zwariuje 🙈 mam nadzieję, że mnie uspokoicie i napiszecie, że to normalne..
Wszystkiego dobrego, pozdrawiam!😊
 
reklama
Cześć Dziewczyny 😊 już kilka dni tu jestem, zastanawiałam się czy do Was pisać. To moja pierwsza ciąża, ostatnia @23.06, owulacja prawdopodobnie 5.07. Z aplikacji wynika, że dzisiaj 5+2 (szczerze mówiąc mało czaję z tych wyliczeń, ale wyczytałam tu u Was, że to 5 tydzień 😂), a pierwsza wizyta u gin za tydzień w środę.. Niby wszystko dobrze- robiłam bhcg w zeszłym tygodniu (pierwszy wynik 500, a po 3 dniach 1300), ale jedyny objaw jaki do tej pory mam to lekko bolące piersi, czasami czułam lekko brzuch, ale nic niepokojącego. I niby wszystko pięknie, ale martwi mnie ten brak objawów, a do przyszłego tygodnia to ja chyba zwariuje 🙈 mam nadzieję, że mnie uspokoicie i napiszecie, że to normalne..
Wszystkiego dobrego, pozdrawiam!😊
O to w zasadzie różnica dnia jest między nami :) u mnie w zasadzie narazie dokładnie takie same objawy, więc chyba jest dobrze - a wizytę też mam w przyszłą środę :)
 
Do góry