reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Sorki za brak odzewu, nie sądziłam że wakacje mogą być tak wykańczające 😂 moje dzieci litości nie mają, cały czas gdzieś mnie ciągną i 5 minut na miejscu nie usiedzą. A ja marzę tylko o tym żeby spać😂 do tego zaczynają mi się mdłości więc zaczyna się robić ciekawie. Ale przynajmniej czas leci jak szalony i nie mam nawet chwili żeby zastanawiać się czy wszystko ok🙂
A jak u Ciebie? Trzymam jutro mocno kciuki🤞i czekam na wieści.
Właśnie u mnie też zaczęły się mdłości od kilku dni 🤢 doszło zmęczenie i ból piersi, ale cieszę się, że czuję objawy, bo przynajmniej wiem, że coś się dzieje i jestem spokojniejsza 😀 na pewno dam znać, a Ty wypoczywaj i wracaj do nas 😘
 
reklama
Fajnie, że jest tak dużo nowicjuszek! To pewnie zarazem łatwiej i trudniej, łatwiej bo nie musimy opiekować się innymi szkrabami, a trudniej, bo to wszystko takie nowe! Nigdy nie przypuszczałam, że początek ciąży jest taki trudny fizycznie!!
Ja dzisiaj mam kolejny dzień mega mdłości i osłabienia, a pracuje na dwa etaty (przy komputerze, wiec nie mecze się fizycznie) i czuje, że nie daje rady pracować wieczorami, jak wcześniej…
 
Fajnie, że jest tak dużo nowicjuszek! To pewnie zarazem łatwiej i trudniej, łatwiej bo nie musimy opiekować się innymi szkrabami, a trudniej, bo to wszystko takie nowe! Nigdy nie przypuszczałam, że początek ciąży jest taki trudny fizycznie!!
Ja dzisiaj mam kolejny dzień mega mdłości i osłabienia, a pracuje na dwa etaty (przy komputerze, wiec nie mecze się fizycznie) i czuje, że nie daje rady pracować wieczorami, jak wcześniej…
ja poszłam na zwolnienie, mdłości, straszny jadłowstręt i senność nie dają normalnie funkcjonować, a po 8h siedzenia brzuch zaczynał boleć.
 
Hej ;) tez jestem tu nowa i to pierwsza ciąża. Pewnie dlatego zaczynam trochę świrować. Termin do lekarza dopiero na 13.08 i wg aplikacji będzie to 8+4 i myśle czy to nie za późno . Wolałabym już wiedzieć ze wszystko jest w porządku .
 
Kurcze na tym etapie chyba powinien być widoczny chociaż pęcherzyk ciążowy 🤔
Ja też ostatnia miesiączka 11.06 i tydzień temu był widoczny pęcherzyk żółtkowy.
Ja też miałam 11.06 oststnią @, mam długie cykle i pęcherzyk (a raczej dwa) już był w zeszły czwartek, w piątek czekam na serduszko(a).

Juz powinno być coś widać
 
Hej ;) tez jestem tu nowa i to pierwsza ciąża. Pewnie dlatego zaczynam trochę świrować. Termin do lekarza dopiero na 13.08 i wg aplikacji będzie to 8+4 i myśle czy to nie za późno . Wolałabym już wiedzieć ze wszystko jest w porządku .
ja byłam na pierwszej 5+5, później byłam w 7tc bo się trochę nakręciłam, że cos jest nie tak, ale wszystko jest w porządku. Na pierwszej wizycie dowiedziałam się że ciąża jest prawidłowo umiejscowiona i wiek również zgadza sie z ostatnia miesiączką.
 

Załączniki

  • b0c619ea-70c0-4a23-826b-5d64f0bc15e3.jpg
    b0c619ea-70c0-4a23-826b-5d64f0bc15e3.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 76
Czyby kroily się bliźniaki?
Jest taka szansa.. Ale, że to było wcześnie, to pewnie w piątek się dowiem na pewno. Mam już 2- latka w domu i nie wiem, jakbym ogarnęła..
Nie martwcie się nowe mamusie, wszystkiego się nauczycie i być może zapragniecie kolejnych. JA po pierwszym porodzie się zarzekalam, że więcej się nie zdecyduje, a tu proszę :)
 
reklama
Kurcze na tym etapie chyba powinien być widoczny chociaż pęcherzyk ciążowy 🤔
Ja też ostatnia miesiączka 11.06 i tydzień temu był widoczny pęcherzyk żółtkowy.
A jak długie masz cykle? Bo to chyba też tygodnie ciąży liczy się zależnie od regularnych lub nie miesiączek,zgadza się? Który u Ciebie tydzień wychodzi?
22.07 beta 236 a wyczytałam,że pęcherzyk pojawia się od 750-1500
Kurcze na tym etapie chyba powinien być widoczny chociaż pęcherzyk ciążowy 🤔
Ja też ostatnia miesiączka 11.06 i tydzień temu był widoczny pęcherzyk żółtkowy.
A jak długie masz cykle? Bo to chyba też tygodnie ciąży liczy się zależnie od regularnych lub nie miesiączek,zgadza się? Który u Ciebie tydzień wychodzi?
22.07 beta 236 a wyczytałam,że pęcherzyk pojawia się od bety 750-1500. Boziu,taka mam nadzieję..
 
Do góry