reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny czy któraś po luteinie dopochwowej miała infekcje? Aplikuje specjalnym aplikatorek, za każdym razem dokładnie myję i nie mogę się pozbyć infekcji 😪 używam multi gyn i bardzo mi pomaga ale mam wrażenie że od luteina ciągle wraca cholerna infekcja...

Wydaje mi się, że w ciąży nie można korzystać z aplikatora tylko należy samodzielnie umieszczać tabletki, przeczytaj ulotkę :) ja myślałam, że zaczyna mi się infekcja ale się uspokoiło, na ostaniej wizycie zapytałam lekarza i poleciła mi takie probiotyki (może odczytasz bo ja nie bardzo 😂) tylko powiedziała, ze należy doustnie i dowcipnie jednocześnie stosować.
 

Załączniki

  • 4ACEB00B-844B-4C2A-8400-EEA38D549AF9.jpeg
    4ACEB00B-844B-4C2A-8400-EEA38D549AF9.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 50
reklama
Dziewczyny, które nie wiedzą jak wejść na grupę/ które nie dostały od adminki prywatnej wiadomości z linkiem do grupy. Pierwsze podstawowe pytanie, czy zglosiłyście się do mnie celem zapisania Was na listę? Wielokrotnie o tym pisałam tu na grupie i weryfikowałam te listy obecności zanim wysłałam do adminki. Dostęp jest możliwy tylko dla osób, które były na liście i zostały dodane do grupy. Jeżeli kogoś nie ma, a chce być, proszę o wiadomości. Stworze kolejna listę.
 
reklama
Dziewczyny czy któraś po luteinie dopochwowej miała infekcje? Aplikuje specjalnym aplikatorek, za każdym razem dokładnie myję i nie mogę się pozbyć infekcji 😪 używam multi gyn i bardzo mi pomaga ale mam wrażenie że od luteina ciągle wraca cholerna infekcja...
Ja właśnie też winię luteinę za swoją infekcję, lekarz zmienił mi na podjęzykową. Powiedział, że w trakcie infekcji ta dopochwowa i tak się nie wchłania
 
Do góry