reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Mnie lekarz powiedzieł, że Tak idealnie to jest 1,5 TSH Ja wlasnie mialam 2,5 i od razu zwiekszył dawka z 75 na 100
No widzisz, co lekarz to opinia, ale ja już trafiłam na 2 którzy twierdzili, że w ciąży 1,5 to maks, a najlepiej poniżej 1. I do tego będziemy dążyć z moją obecną endo. Natomiast, kobiety w wieku rozrodczym, ale nie w ciąży to właśnie optymalnie 1,5.
 
reklama

Załączniki

  • Screenshot_20210726-221132_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210726-221132_Samsung Internet.jpg
    358,3 KB · Wyświetleń: 55
Dziewczyny, które nie wiedzą jak wejść na grupę/ które nie dostały od adminki prywatnej wiadomości z linkiem do grupy. Pierwsze podstawowe pytanie, czy zglosiłyście się do mnie celem zapisania Was na listę? Wielokrotnie o tym pisałam tu na grupie i weryfikowałam te listy obecności zanim wysłałam do adminki. Dostęp jest możliwy tylko dla osób, które były na liście i zostały dodane do grupy. Jeżeli kogoś nie ma, a chce być, proszę o wiadomości. Stworze kolejna listę.
A czy świeżaki, takie co dopiero tu dołączyły, też mogą czy nie bardzo? Bo ja bardzo chętnie...
 
reklama
Usg nie wykryje tego pokaze tylko czy markery chorob genetycznych sa ok np kość nosowa czy szerokosc faldu karkowego a pappa to tylko statystyka
Do tego niestety zdaza sie choc rzadko ze na usg wszystko jest ok pappa tez w miare wychodzi a dzidzia niestety jest chora :(
Testy dna to niestety nie sa testy diagnostyczne ale maja czulosc 99.5 % w tych najważniejszych trisomiach troche mniej w tych innych wadach. Kariotyp czy prawidłowy tylko potwierdzi amnio ktora jest inwazyjna.
O jaaa nie wiedziałam. Myślałam że prenatalne wystarcza. Robicie te testy???
 
Do góry