reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny czy któraś po luteinie dopochwowej miała infekcje? Aplikuje specjalnym aplikatorek, za każdym razem dokładnie myję i nie mogę się pozbyć infekcji 😪 używam multi gyn i bardzo mi pomaga ale mam wrażenie że od luteina ciągle wraca cholerna infekcja...
 
Daj znać i też wypoczywaj!
Jej.mialam sie odezwac.z piątku na sobote tak sie zle czulam w nocy jakues takue skurcze dostawalam strasznie sie przestraszylam ze cos sie zaczelo jeszcze dodatkowo ten ksztalt pecherzyka wiec z rana pojechalam na IP.no i po zrobionym usg okazalo sie ze pecherzyk jest okraglutki....ja nie wiem jak mnie ten lekarz badal.tylko tetno plodu mogloby byc wyzsze choc lekarka mowila ze miesci sie w normie...mam nadzieje ze przyspieszy i nastepnym razem wszystko bedzie ok. Chociaz dziwnie sie czuje.tak mi sie jakos przelewa w brzuchu jakby cos mi sie ruszalo nie wiem czy to jelita czy co...moze takue uczucie bo mi sie wszystko podnosi do gory...dziwne uczucie.
 
reklama
Do góry