reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Niekoniecznie. Przy takiej becie będzie widać na bardzo dobrym sprzęcie. Jak lekarz nie miał super sprzętu, to mogło nie być nic widać. Naprawdę. Nie łam się. Kiedy masz kolejną wizytę?
Dzisiaj myślę, że beta hcg już wyższa powinna być, bo to wynik z wczoraj, a USG było dzisiaj.
Nie zapisałam się na kolejną, bo ledwo powstrzymałam się od płaczu... Wyszłam. Lekarz powiedział, że za tydzień powtórzyć...
Ale wszędzie w necie czytam, że pęcherzyk powinien być widoczny od bety 1000 i już w 4-5 tygodniu. Może faktycznie sprzęt słaby, chociaż to Luxmed, więc teoretycznie powinien być dobry... Sama nie wiem...
 
reklama
Na Malte mielismy juz wykupione bilety i co? i lipa bo restrykcje wprowadzili, ze tylko zaszczepieni moga wjezdzac. Potem zmienili i jak sie wjezdza na Malte to jest 14 dni kwarantanny 😅 Jesli chodzi o Majorke to tez, cos wprowadzili albo maja wprowadzic. Teraz jestem wlasnie na etapie szukania miejsca gdzie nie ma za duzo restrykcji i mozna normalnie spedzic urlop. W Grecji cos ostatnio czytalam, ze niezaszczepieni do Restauracji nie moga wejsc? To sie tak szybko wszystko zmienia, ze mam dosc :D
A dziewczyny wy planujecie wyjazdy za granice nie bedac zaszczepionym? Ja tez nie zdazylam sie zaszczepic, a teraz juz jak jestem w ciazy nie bede, ale boje sie gdzies wybierac samolotem zeby nie zlapac nic w podrozy.
 
Dzisiaj myślę, że beta hcg już wyższa powinna być, bo to wynik z wczoraj, a USG było dzisiaj.
Nie zapisałam się na kolejną, bo ledwo powstrzymałam się od płaczu... Wyszłam. Lekarz powiedział, że za tydzień powtórzyć...
Ale wszędzie w necie czytam, że pęcherzyk powinien być widoczny od bety 1000 i już w 4-5 tygodniu. Może faktycznie sprzęt słaby, chociaż to Luxmed, więc teoretycznie powinien być dobry... Sama nie wiem...
Na luxmed dziewczyny najbardziej narzekaja, wiec moze zapisz sie za tydzien do innego lekarza z lepszym sprzetem?
 
Poszłaś za wczesnie.
Ja tydzień temu miałam betę 2tys i poszłam dopiero 4 dni później. Był już pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
Jakbyś poszła np w czwartek to powinno już być widać
Chciałam się wstrzymać jeszcze z pójściem, ale jutro wyjeżdżam na działkę na 2 tygodnie :( Myślałam, że chociaż pęcherzyk zobaczę...

Słuchajcie a endometeium 11,1 na tym etapie to dobrze czy nie?
 
Mój ma rok i 5 miesięcy. Teraz zaczął rzucać psu piłkę i krzyczy łałał bam bam😁 czekam na rozwój sytuacji, bo może u mnie się goryl pojawi niedługo haha i będzie tacie gorylował jak będę mieć wizyty hehe 😁😁
a Twój Gorylek w jakim wieku? :)



Ja mam wizytę jutro z usg (będę 6+3) a kolejna wizyta (taka z wynikami badań i ze sprawdzeniem podwozia😁) 31.08.
W pierwszej ciąży miałam co miesiąc wizyty i chyba 5 czy 6 wizyt na usg (u mnie są osobne wizyty z usg).

@vita5 jak dla mnie poszłaś trochę za wcześnie. Myślę, że są tydzień-dwa już coś na pewno będzie widać :)
2 latka i 3 miesiące ;) Ja bym się wcześniej nie zdecydowała na drugie, bo pierwszy jest raczej wymagającym dzieckiem. Boje się jak to będzie z dwójką 😅
 
reklama
Do góry