reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Cześć, dwa pytanka - pierwsze dość głupie - co oznacza skrót „OM”? Dni i tygodnie ciąży rozumiem, ale skrótu nie ;)

I drugie - kiedy mówicie rodzinie o ciąży? Mam 2 razy zrobiona betę i pierwsze usg, na razie wszystko jest dobrze i strasznie już bym chciała podzielić się nowiną. Ale mąż chciałby poczekać do prenatalnych, żeby powiedzieć, jak już wszystko będzie pewne i niezagrożone. Dajecie radę wytrzymać tych 11-13 tygodni bez powiedzenia rodzinie???

Om - ostatnia miesiączka :)

Ja powiedziałam z moim tydzień po teście, ciężko było się powstrzymać a jechaliśmy na termy na które ja już nie mogłam wtedy wejść więc powiedziałam żeby nie było że jestem outsiderem 😁
 
reklama
Cześć, dwa pytanka - pierwsze dość głupie - co oznacza skrót „OM”? Dni i tygodnie ciąży rozumiem, ale skrótu nie ;)

I drugie - kiedy mówicie rodzinie o ciąży? Mam 2 razy zrobiona betę i pierwsze usg, na razie wszystko jest dobrze i strasznie już bym chciała podzielić się nowiną. Ale mąż chciałby poczekać do prenatalnych, żeby powiedzieć, jak już wszystko będzie pewne i niezagrożone. Dajecie radę wytrzymać tych 11-13 tygodni bez powiedzenia rodzinie???

OM- ostatnia miesiączka :)
My z mężem czekamy do pierwszych badań prenatalnych żeby ogłosić rodzinie i bliskim znajomym. Powiedziałam tylko mamie i siostrze.
 
Dla mnie po wstawaniu do pracy między 4:15 a 4:45 spanie do 7 jest teraz woooow 😂 No i mam w domu 2-letni budzik, więc pora wstawania nie zależy ode mnie 😂

Z mojego doświadczenia podczas moich ciąż, to lekarze we wczesnym etapie tylko szybko sprawdzali parametry, żeby jak najbardziej skrócić czas badania usg. Nawet ten tu w małej miejscowości nie za bardzo chciał mi grzebać aparatem, powiedział, że szkoda maleństwa. Ordynator szpitala też na szybko, żeby tylko sprawdzić czy wszytko ok. No to najdłużej tylko prenatalne. Ale było pięknie tak leżeć i patrzeć z mężem na naszego syneczka 😍
Chciałabym żeby i teraz się udało.

Mój syneczek wstał dziś pięknie o 5:20 🙈
No fakt 🙉 Zostało mi kilka miesięcy takiego spania ile wlezie 😂 Później i mój mały budzik się włączy i pewnie będzie grał kilka razy w nocy 😅
 
Om - ostatnia miesiączka :)

Ja powiedziałam z moim tydzień po teście, ciężko było się powstrzymać a jechaliśmy na termy na które ja już nie mogłam wtedy wejść więc powiedziałam żeby nie było że jestem outsiderem 😁

Mi na razie udaje się zachwiać w tajemnicy, chociaż bywa ciężko. Ostatnia teściowa chciała napić się ze mną piwa, koleżanki namawiają na wyjścia, na wyjazdy nad jezioro a ja muszę wymyślać głupie wymówki 😂
 
Udalo mi sie na detektorze tętna znalezc serducho :)
Jeszcze bardzo cichutkie i ledwo slychac bo moje tetno zagluszalo le ewidentnie pomiedzy moim tętnem slychac bylo duze szybsze uderzenia :)

Ja w poprzednich szczesliwych ciazach mowilam bardzo szybko :) ale teraz po moich przejsciach (kilku poronieniavh) do prenatalnych nie mowie nikomu
A poza tym nie spodziewam sie jakiegos mega entuzjazmu [emoji41]moja matka to raczej z tych co bardziej o wszystko sie martwia niz ciesza a moje starszaki... Zwlaszcza starsza cora nie bedzie za szczęśliwa... Mlodsza bedzie sie cieszyc bo ona ze wszystkiego sie cieszy [emoji2763]
 
Dziewczyny, to pewnie już wariactwo z mojej strony....ale chyba się nic nie stanie jak Mój na mnie leżał przez chwilę, na moim brzuchu?🙉 Zapomniałam się 🤭🤫
 
Spróbuję zatem rano coś zjeść, puścić pawia i przyobserwuje czy będzie lepiej... Bo mnie trzyma cały dzień , od samego rana i dokąd pójdę spać. Z małymi przerwami (wtedy jem) 😭
Rozbawilas mnie 🤣 ,,spróbuję zjeść, puścić pawia" 🤣🤣🤣🤣
Ja wracam właśnie z laboratorium i nadal jestem na czczo i nawet mnie nie ma co mulić 😄
 
reklama
Do góry