reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja widziałam serduszko przy zarodku 2mm, ale myślę, że lekarka ma naprawdę super sprzęt. U mnie z USG wyszło wtedy 5+5 (co się zgadzało z moimi obliczeniami według owu).
Super, długo nie musiałaś czekać no swojego kruszynka ❤️ ja mam dopiero wizytę za tydzień a już mnie ciekawi co tam w środku się dzieje i czy wg coś się dzieje... Ostatnio jak byłam to według owu miałam 4+5 a według USG 5+1 🙂 cykl miałam monitorowany więc wiem kiedy była owulacja 👍
 
Szybko rosna nasze maleństwa ❤ To niesamowite jakie to są różnice z każdym usg🙉 🤗 A też ostatnio byłaś jakieś 2 tyg temu?

W ogóle dziewczyny dzień dobry!
Jestem w szoku jak szybko wstajecie w wolny dzień😀 I jak juz duzo mam do nadrobienia postów 😊
Dla mnie po wstawaniu do pracy między 4:15 a 4:45 spanie do 7 jest teraz woooow 😂 No i mam w domu 2-letni budzik, więc pora wstawania nie zależy ode mnie 😂
 
Super, długo nie musiałaś czekać no swojego kruszynka ❤️ ja mam dopiero wizytę za tydzień a już mnie ciekawi co tam w środku się dzieje i czy wg coś się dzieje... Ostatnio jak byłam to według owu miałam 4+5 a według USG 5+1 🙂 cykl miałam monitorowany więc wiem kiedy była owulacja 👍
Nooo, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona 😍 Wiedziałam właśnie, że najwcześniej można zobaczyć serduszko w 5t5d, ale trzeba mieć wtedy szczęście i właśnie bardzo dobry sprzęt. Bardzo się cieszę, że już było serducho, bo następna wizyta dopiero za miesiąc, to chyba bym oszalała w niepewności ;)
 
reklama
Do góry