reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Cześć, dwa pytanka - pierwsze dość głupie - co oznacza skrót „OM”? Dni i tygodnie ciąży rozumiem, ale skrótu nie ;)

I drugie - kiedy mówicie rodzinie o ciąży? Mam 2 razy zrobiona betę i pierwsze usg, na razie wszystko jest dobrze i strasznie już bym chciała podzielić się nowiną. Ale mąż chciałby poczekać do prenatalnych, żeby powiedzieć, jak już wszystko będzie pewne i niezagrożone. Dajecie radę wytrzymać tych 11-13 tygodni bez powiedzenia rodzinie???
U mnie wiedzą tylko rodzice, reszcie powiem po prenatalnych
 
Cieszyłam się, że nie mam objawów 🤦‍♀️
A wraz z początkiem 6 tygodnia przyszły do mnie ogromne mdłości... Dzisiaj 6+1.
Zaczynają się rano i trwają do popołudnia 🥴 najgorsze, że nie mogę połknąć witamin ani umyć zębów, bo od razu mnie cofa 🤢 na szczęście nie wymiotuję, ale mdli mnie non stop.
 
Udalo mi sie na detektorze tętna znalezc serducho :)
Jeszcze bardzo cichutkie i ledwo slychac bo moje tetno zagluszalo le ewidentnie pomiedzy moim tętnem slychac bylo duze szybsze uderzenia :)

Ja w poprzednich szczesliwych ciazach mowilam bardzo szybko :) ale teraz po moich przejsciach (kilku poronieniavh) do prenatalnych nie mowie nikomu
A poza tym nie spodziewam sie jakiegos mega entuzjazmu [emoji41]moja matka to raczej z tych co bardziej o wszystko sie martwia niz ciesza a moje starszaki... Zwlaszcza starsza cora nie bedzie za szczęśliwa... Mlodsza bedzie sie cieszyc bo ona ze wszystkiego sie cieszy [emoji2763]
ale super! A powiedz mi jaki masz w domu detektor? Zastanawiam się nad zakupem i nie wiem który kupić. W ogóle jestem w szoku ze tak szybko można już wykryć tętno! Myslalam ze to tak około 20tc
 
reklama
Chodzi mu pewnie o alergie.
U mnie najgorzej jest wieczorem i po południu. Mam mdłości, ale nie wymiotowalam jeszcze ani razu. U Ciebie wieczorem przechodzi?

Niestety nie, cały dzień mnie męczy. Najgorzej jest rano i do godzin popołudniowych, chociaż wczoraj wieczorem było najgorzej od początku ciąży. Nie ma reguły, czasem przechodzi,l zeby za chwilę wrócić z podwójną mocą.. ciąża piękny czas mówili, będzie cudownie mówili.... 😳😂
 
Do góry