reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Mam nadzieję, że i u mnie i u Ciebie będzie wszystko dobrze.

O nospie mój lekarz nic nie mówił. Końskie czyli 4x3 duphaston i 3x1 luteina.
to bardzo dobrze :)
ja bym nospa tez nie pogardzila w takiej sytuacji ale co do nospy sa obecnie podzielone zdania aczkolwiek moje dzieci na ciazach w ktorych duzo nospy bralam i dzieci zdrowe :)
 
Ja robiłam glukoze i mam w normie więc to raczej nie cukrzyca
Przy takiej wartości nie ma mowy o cukrzycy ;) musiałyby baaardzo powyżej normy być. Tutaj najprawdopodobniej po prostu przeglodzenie delikatne.
Tak jak @smerfetka90 pisze, trzeba pic dużo wody no i jednak warto zjeść coś przeddzień badania niedługo przed pójściem spać :)
 
Dziewczyny ja zwariuje 😭 ze względu na prośbę mojego gina powtórzyłam w tym tygodniu betę. A więc:
19 lipca - 4528
21 lipca - 8003 przyrost po 48h tylko 74%
Gdzie tydzień wcześniej wartości były następujące:
12 lipca - 272
14 lipca - 649 przyrost po 48h 143%
Dzisiaj jest 5+5, wiem, że wynik i tak mieści się w normie, ale martwię się, że przyrost jest za niski i oczywiście wmawiam sobie najgorsze 😭
W dodatku robiłam przy okazji morfologie krwi, wyszły mi podwyższone leukocyty (norma wg labo do 10,04 ja mam 11,31), neutrofilie (norma do 7 ja mam 8,08) i eozynofile (norma od 1-6 ja mam 0,8 są za ciut za niskie) reszta wyników w normie.
Ech dopiero początek, a ja już wariuje...
Nie stresuj się ja mam dziś 7988 :)w poniedziałek bylo 4876.będzie dobrze, musi być :)
 
Dziewczyny, nie mogę już na siebie patrzeć 😭 Ciążowo, poza piersiami, naprawdę niewiele mi dolega, ale to zmęczenie mnie rozwala. Właśnie zobaczyłam, że mam dosłownie siną skórę pod oczami. Jestem tak padnięta, że ledwo sklecam zdanie. Dziś zaczęłam przygotowywać obiad i musiałam odpuścić, nic nie zrobiłam, bo nie miałam siły ustać na nogach 😭 No ale te oczy najgorsze, każdego dnia jest coraz gorzej. Macie może na to jakiś sposób? Używam niby super kremu pod oczy, ale na te sińce nie działa! Co w ogóle zrobić z tym zmęczeniem, skoro kawa odpada??
 
Nie stresuj się ja mam dziś 7988 :)w poniedziałek bylo 4876.będzie dobrze, musi być :)
Ufff super, że się odezwałaś bo miałam do Ciebie pisać 🙈 wiedziałam, że miałyśmy podobne wyniki i też powtarzałaś betę. Kamień z serca ❤️
No i też chyba jutro wizytujesz? Między nami tylko 1 dzień różnicy, bo Ty bodajże dzisiaj 5+6, tak?
 
Ostatnia edycja:
A w jakich dawkach brałaś nospę? W sumie to rozkurczowe.. mogłoby coś pomóc
normalnie bralam 3x1 nospy forte jak bylo bardzo zle to sporadycznie bralam podwojna dawke

 
reklama
Dziewczyny, nie mogę już na siebie patrzeć 😭 Ciążowo, poza piersiami, naprawdę niewiele mi dolega, ale to zmęczenie mnie rozwala. Właśnie zobaczyłam, że mam dosłownie siną skórę pod oczami. Jestem tak padnięta, że ledwo sklecam zdanie. Dziś zaczęłam przygotowywać obiad i musiałam odpuścić, nic nie zrobiłam, bo nie miałam siły ustać na nogach 😭 No ale te oczy najgorsze, każdego dnia jest coraz gorzej. Macie może na to jakiś sposób? Używam niby super kremu pod oczy, ale na te sińce nie działa! Co w ogóle zrobić z tym zmęczeniem, skoro kawa odpada??
a czemu po prostu sie nie polozyc i nie zdrzemniesz jak jestes zmeczona
obiad mozna kupic lub zrobic np makaron ze smietana na szybko :)
 
Do góry