reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Jejku współczuję Ci mam to samo ale wymioty tylko czasami właściwie nie wiem czy to można nazwać wymiotami bo nie mam czym wymiotować jak słabo jem. I ten dziwny posmak w ustach 🤢 mam wrażenie że właśnie ten posmak jest odpowiedzialny za moje mdłości.
Ciężko coś zjeść wody pić nie dam rady tylko herbata rumianek z jedzenia zupy krem w sumie to nic nie pomaga
 
Ja od początku ciąży dostałam progesteron 2x dziennie na wspomaganie ciąży. Lekarz kazał mi bardzo się oszczędzać, odpoczywać i uważać na siebie "a jak będzie się coś działo niech jedzie Pani od razu do szpitala". Moja pierwsza ciąża i takie akcje... Mi też nie jest łatwo i każdy dzień jak na szpilkach więc w pewnym stopniu rozumiem Cię i co przeżywasz. Trzeba być dobrej myśli. :)
Mam nadzieję, że i u mnie i u Ciebie będzie wszystko dobrze.
A nospa?
Jak bylam w ciazy z najstarsza i musialam lezec to relanium wtedy na rozluznienie dawali teraz juz nie daja..
Konskie to znaczy jakie
No ja od początku biore 3x200 luteiny 2x1 duphaston prolutex i progesteron besins 2x1
emoji1787.png
emoji1787.png
O nospie mój lekarz nic nie mówił. Końskie czyli 4x3 duphaston i 3x1 luteina.
 
Kochana dostaniesz leki i wszystko będzie dobrze, beta przyrasta więc też nie ma powodu do paniki. Ja robilam mocz i mam ketony w moczu wiec tez nie jest dobrze
Mnie w pierwszej ciąży wychodziły ketony. Zawsze wychodziły jeśli nie zjadłam kolacji, bądź ją zwymiotowałam. Lekarz kazał po prostu dzień przed badaniami coś zjeść przed spaniem i faktycznie jak ręką odjął :)

O cytrusach hmmm w dwóch poprzednich ciążach objadałam się pomarańczami. Zapytałam lekarza czy można A on mówi że jak zjem połowę pomarańczy dziennie to jest ok a ja cała siatkę tych pomarańczy zjadałam. 😃 później mi przeszło.
Ja się zajadałam mandarynkami z synem :D

Mi tez wlasnie wyszly ketony, jaki masz wynik? U mnie jest 10 a norma widze max 5, czy wiesz co w takiej sytuacji? Czy to mozna jakos lekami unormowac?
Jak wyżej napisałam na swoim przykładzie. U mnie był to efekt „Głodówki” organizmu :) jeśli jest baaaardzo duża wartość ketonów, to może świadczyć o cukrzycy, ale nie przy wartościach 10 (miałam takie właśnie).
 
Mnie w pierwszej ciąży wychodziły ketony. Zawsze wychodziły jeśli nie zjadłam kolacji, bądź ją zwymiotowałam. Lekarz kazał po prostu dzień przed badaniami coś zjeść przed spaniem i faktycznie jak ręką odjął :)


Ja się zajadałam mandarynkami z synem :D


Jak wyżej napisałam na swoim przykładzie. U mnie był to efekt „Głodówki” organizmu :) jeśli jest baaaardzo duża wartość ketonów, to może świadczyć o cukrzycy, ale nie przy wartościach 10 (miałam takie właśnie).
Ja robiłam glukoze i mam w normie więc to raczej nie cukrzyca
 
reklama
Do góry