reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

No oby, ale dzisiaj jestem już 7+0 wg ostatniego usg, i 8+5 wg OM.
Lekarz nic nie mówił o tym, że w blizniaczej pojawiają się później.
Mówisz że pęcherzyki dobrze urosly? Nie znam tych norm.
Wydaje mi się, że ten mniejszy to już będzie bez zarodka. Że jeśli zarodek się pojawi to tylko 1
Pęcherzyki podobno rosną 1mm na dobe..
 
reklama
Kochana w takich przypadkach idziesz na konsultacje do innego lekarza. Jeśli ktoś mówi że coś jest źle to trzeba to koniecznie skonsultować z innym. Niestety czytając forum widzę ile jest konowałów.
Dziewczyny kiedyś mojego syna bardzo bolala glowa. Non stop. 5 okulistów, 2 neurologów w końcu rezonans. Wyszły jakiej guzki w głowie i usłyszałam że syn ma pol roku życia przed sobą i że one rosną i są nieoperacyjne. Miał 7 lat wtedy. Świat się załamał w sekundzie. Do neurochirurgow wizyty z bardzo odległymi terminami.... ostatecznie okazało się że to nie guzki a grubsza ścianka w mózgu u syna. A bóle głowy są od wady wzroku +2,0 wrodzonej której 5 konowałów nie zauważyło...ZAWSZE konsultujcie złe nowiny z innym lekarzem. Nawet z kilkoma jeśli trzeba.
dziękuję ❤️ czekam aż narzeczony wróci do domu i wspólnie poszukamy kolejnego lekarza, bo ja już nie mam na to sily… mocno mnie to podłamało, szczególnie ze ten lekarz miał najlepsze opinie na znanylekarz.
No ale nic, trzeba być dobrej myśli :)
I tak co ma być to będzie, postaram się od tego trzeciego lekarza uzyskać zwolnienie, bo obawiam się, ze jak będę chodzić do pracy i dojdzie do poronienia to do końca życia będę żałować i myśleć, ze może byłoby lepiej gdybym leżała w domu i odpoczywała…
 
reklama
Do góry