reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Minęło równo 2 tyg.
Pierwszy pęcherzyk wtedy mial 4 mm, teraz 15
Drugi 2,5 mm, teraz 8

Hihi, ale pięknie rosną! :)
Aż mi się twarz rozpromieniła na Twoje bliźniaki. :) Jestem dobrej myśli!!!
A jakie miałaś wyniki bety z bliźniakami?

Wiecie, dokopałam się gdzieś do wczorajszych postów o Waszych smakach na smalec... też mi chętkę narobiłyście. :D Korzystam z przedpołudnia, że nie męczą mnie mdłości (najgorzej po południu, wieczorami i nocami), i upiekłam chleb na zakwasie, zrobiłam smalec (ale fasolowy!) i właśnie zjadłam taką porządną kromkę cieplutkiego chleba, z tym smalcem fasolowym i ogórkiem kiszonym, a zagryzłam resztą owsianki piernikowej ze śniadania. A co. ;)
 
reklama
Odpisała mi Adminka.
Będzie nowy, prywatny wątek:)
I mogą być dwie moderatorki.

Dajcie znać proszę, kogo podać. Mogę być ja, o ile chcecie, bo nikt mi widzę znać nie daje😆 Czekam na Wasze zdanie. Czy jest jakaś chętna?:) Potrzebuje wtedy i tak drugiej 😊

Listę osób wyślę jej jutro.
Mnie też wpisz na prywatny wątek 😉 zresztą pewnie powinnaś wpisać na wszystkie, te które sie udzielają
 
Hihi, ale pięknie rosną! :)
Aż mi się twarz rozpromieniła na Twoje bliźniaki. :) Jestem dobrej myśli!!!
A jakie miałaś wyniki bety z bliźniakami?

Wiecie, dokopałam się gdzieś do wczorajszych postów o Waszych smakach na smalec... też mi chętkę narobiłyście. :D Korzystam z przedpołudnia, że nie męczą mnie mdłości (najgorzej po południu, wieczorami i nocami), i upiekłam chleb na zakwasie, zrobiłam smalec (ale fasolowy!) i właśnie zjadłam taką porządną kromkę cieplutkiego chleba, z tym smalcem fasolowym i ogórkiem kiszonym, a zagryzłam resztą owsianki piernikowej ze śniadania. A co. ;)
Przecież napisałam, że mam puste pęcherze to nie wiem z czego tu się cieszyć 😋
 
to chyba była najgorsza decyzja na świecie…. Ten prywatny powiedział mi, ze nie ma zarodka i odkleja się kosmówka, mam przyjść za 2 tygodnie.. nie wiem już co robić
Kochana w takich przypadkach idziesz na konsultacje do innego lekarza. Jeśli ktoś mówi że coś jest źle to trzeba to koniecznie skonsultować z innym. Niestety czytając forum widzę ile jest konowałów.
Dziewczyny kiedyś mojego syna bardzo bolala glowa. Non stop. 5 okulistów, 2 neurologów w końcu rezonans. Wyszły jakiej guzki w głowie i usłyszałam że syn ma pol roku życia przed sobą i że one rosną i są nieoperacyjne. Miał 7 lat wtedy. Świat się załamał w sekundzie. Do neurochirurgow wizyty z bardzo odległymi terminami.... ostatecznie okazało się że to nie guzki a grubsza ścianka w mózgu u syna. A bóle głowy są od wady wzroku +2,0 wrodzonej której 5 konowałów nie zauważyło...ZAWSZE konsultujcie złe nowiny z innym lekarzem. Nawet z kilkoma jeśli trzeba.
 
Kochana w takich przypadkach idziesz na konsultacje do innego lekarza. Jeśli ktoś mówi że coś jest źle to trzeba to koniecznie skonsultować z innym. Niestety czytając forum widzę ile jest konowałów.
Dziewczyny kiedyś mojego syna bardzo bolala glowa. Non stop. 5 okulistów, 2 neurologów w końcu rezonans. Wyszły jakiej guzki w głowie i usłyszałam że syn ma pol roku życia przed sobą i że one rosną i są nieoperacyjne. Miał 7 lat wtedy. Świat się załamał w sekundzie. Do neurochirurgow wizyty z bardzo odległymi terminami.... ostatecznie okazało się że to nie guzki a grubsza ścianka w mózgu u syna. A bóle głowy są od wady wzroku +2,0 wrodzonej której 5 konowałów nie zauważyło...ZAWSZE konsultujcie złe nowiny z innym lekarzem. Nawet z kilkoma jeśli trzeba.
aż mnie ciary przeszły... Całe szczęście że synuś ma się dobrze ❤
 
Bo to są jeszcze malutkie pęcherzyki. :)
A w ciążach bliźniaczych później mogą się pokazać zarodki. Jestem dobrej myśli. :)
No oby, ale dzisiaj jestem już 7+0 wg ostatniego usg, i 8+5 wg OM.
Lekarz nic nie mówił o tym, że w blizniaczej pojawiają się później.
Mówisz że pęcherzyki dobrze urosly? Nie znam tych norm.
Wydaje mi się, że ten mniejszy to już będzie bez zarodka. Że jeśli zarodek się pojawi to tylko 1
 
reklama
Wiecie co dziewczyny
Piszecie o usg i pecherzykach we wczesnej ciąży itd. Ja mieszkam w Irlandiitu do 12 tygodnia nie dba się o kobietę w ciąży. Jeśli zrobisz test i wyjdzie Ci że masz pozytywny idziesz do swojego lekarza on robi kolejny test sprawdza mocz i wysyła list do szpitala że jesteś w ciąży i pierwsza wizyta dopiero około 12 tygodnia i wtedy robią wszystkie badania. Tu lekarze wychodzą z założenia że jeśli utzymasz ciążę do 12 tygodnia to jest ok a jeśli nie to trudno, tak musiało być itd. Jest to bardzo dołujące dla osób które starają się o dzidziusia A nawet dla osób dla których jest to niespodzianką. Oczywiście masz możliwość skorzystania z wizyt u prywatnych lekarzy ale wizyty też nie są tanie.
Oczywiście jeśli coś się dzieje złego to każą jechać prosto do szpitala ale generalnie jak nic Ci nie jest to trzeba czekać do 12 tygodnia.
 
Do góry