reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dokładnie😊
Poniżej aktualna lista. Sprawdźcie, czy jesteście i jak Was nie ma, a chcecie być w prywatnym wątku, to piszcie 😀😊
julianap
Lili 088
HeeyHeeey
ilonaz
mawis
babydust
stillgrey213
Marzenaaa12
marma53
Iskra87
Sollina
skorpion21
Nelaton
Milostka
marma53
EmiliaL
hania4899
godzbal
Paula55
Gabi99
Martuha
agabaj92
Małasyrenka
Elena91
developerka
Liana93
Wronka1
iza_rz_97
blanny
Sisinek
Gość1995
Poplątana9
patpat95
Travel92
Alanyaaa
JustLillD
Lytomka
Asjunia
Mikifyful
PaulaSz02
Weroniika_x
Alexz89
sylwia210295
Cukierkowa20pare
OsnowaM
Ania20719
smerfetka90
Wiolcia_6
Smerfetka94
majka89
mawis
Proszę o dopisanie mnie na liste:)
 
reklama
A ile jesteś po terminie @?
u mnie to ciężko powiedzieć bo cykle od 36 do 45 dni miałam (czasem nawet do 70...). Ale myśle ze jestem jakieś 3 dni po terminie @. Test ciążowy z moczu w sobotę wyszedł z ledwo-ledwo cieniem cienia (mąż nie chciał uwierzyć ze ja tam widzę kreskę), natomiast w poniedziałek już nieco lepsza kreska :)
 
dziękuję ❤️ czekam aż narzeczony wróci do domu i wspólnie poszukamy kolejnego lekarza, bo ja już nie mam na to sily… mocno mnie to podłamało, szczególnie ze ten lekarz miał najlepsze opinie na znanylekarz.
No ale nic, trzeba być dobrej myśli :)
I tak co ma być to będzie, postaram się od tego trzeciego lekarza uzyskać zwolnienie, bo obawiam się, ze jak będę chodzić do pracy i dojdzie do poronienia to do końca życia będę żałować i myśleć, ze może byłoby lepiej gdybym leżała w domu i odpoczywała…
Trzymam kciuki za Was! 🙂 jak widać oceny na znanylekarz to jeszcze nic.
Na spokojnie zdecydujcie i skonsultuj koniecznie z kimś innym. Daj znać jak coś wybierzecie I mimo wszystko Staraj się odpoczywać 🙂
 
u mnie to ciężko powiedzieć bo cykle od 36 do 45 dni miałam (czasem nawet do 70...). Ale myśle ze jestem jakieś 3 dni po terminie @. Test ciążowy z moczu w sobotę wyszedł z ledwo-ledwo cieniem cienia (mąż nie chciał uwierzyć ze ja tam widzę kreskę), natomiast w poniedziałek już nieco lepsza kreska :)
Jutro powinna być znacznie wyrazniejsza 😃
 
Co jak co, ale intuicję w tej ciąży mam dobrą.
Najpierw uciekłam ze szpitala przed operacją, mojej niby ciąży pozamacicznej, wczoraj czułam że dzisiaj na usg nie będzie zarodków.
A teraz czuję, że jeden zarodek się pojawi a drugi już nie🤷‍♀️ zobaczymy
ja tez mysle ze jeden sie pojawi :) trzymam kciuki
 
reklama
dziękuję [emoji3590] czekam aż narzeczony wróci do domu i wspólnie poszukamy kolejnego lekarza, bo ja już nie mam na to sily… mocno mnie to podłamało, szczególnie ze ten lekarz miał najlepsze opinie na znanylekarz.
No ale nic, trzeba być dobrej myśli :)
I tak co ma być to będzie, postaram się od tego trzeciego lekarza uzyskać zwolnienie, bo obawiam się, ze jak będę chodzić do pracy i dojdzie do poronienia to do końca życia będę żałować i myśleć, ze może byłoby lepiej gdybym leżała w domu i odpoczywała…
Nie przejmuj się będzie dobrze, podobno słabe opinie na znanymlekarzu za opłatą można usuwać, więc nie zawsze są one miarodajne.
 
Do góry