reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Również mieszkam pod Wrocławiem :)
witam się lokalnie ☺️ Ja z Oleśnicy więc rzut beretem od Wrocławia 😁

Dziewczyny a macie już może wybrany szpital? Bo ja nie wiem czy bedę rodzić we Wro, myślałam może coś pod Wrocławiem. I właśnie jak zdecyduję się na szpital w 10000% to będę chciała wtedy poszukać prywatnie lekarza który tam pracuje i będę do niego chodzic. Bo prowadzę Ciąże luxmed + prywatnie (obecnie tylko luxmed, ale pierwszą wizytę będę mieć 30.07 i jak będzie ok to wtedy do prywatnego :)
 
Dziewczyny a macie już może wybrany szpital? Bo ja nie wiem czy bedę rodzić we Wro, myślałam może coś pod Wrocławiem. I właśnie jak zdecyduję się na szpital w 10000% to będę chciała wtedy poszukać prywatnie lekarza który tam pracuje i będę do niego chodzic. Bo prowadzę Ciąże luxmed + prywatnie (obecnie tylko luxmed, ale pierwszą wizytę będę mieć 30.07 i jak będzie ok to wtedy do prywatnego :)
Dziewczyny a macie już może wybrany szpital? Bo ja nie wiem czy bedę rodzić we Wro, myślałam może coś pod Wrocławiem. I właśnie jak zdecyduję się na szpital w 10000% to będę chciała wtedy poszukać prywatnie lekarza który tam pracuje i będę do niego chodzic. Bo prowadzę Ciąże luxmed + prywatnie (obecnie tylko luxmed, ale pierwszą wizytę będę mieć 30.07 i jak będzie ok to wtedy do prywatnego :)

Ja chodzę prywatnie do ginekolog we Wrocławiu, przez całe 2 lata starań o maluszka wiec ona będzie moim lekarzem prowadzącym, a tym samym rodzić planuję w szpitalu na Chałubińskiego tam gdzie ona pracuje. Mam w swoim mieście szpital gdzie niby porodówka ma bardzo dobre opinie ale zrobił się z tego trochę prywatny szpital - zapłacisz to będzie super, a jak nie to może być różnie. Ponadto stawiają bardzo na naturalne porody, czasem wręcz są wszelka cenę… no i szpital w Oleśnicy zasłynął ostatnio w całej Polsce przez wypowiedzi Pani dyrektorki o otyłości w ciąży 🙈
 
Dziewczyny a macie już może wybrany szpital? Bo ja nie wiem czy bedę rodzić we Wro, myślałam może coś pod Wrocławiem. I właśnie jak zdecyduję się na szpital w 10000% to będę chciała wtedy poszukać prywatnie lekarza który tam pracuje i będę do niego chodzic. Bo prowadzę Ciąże luxmed + prywatnie (obecnie tylko luxmed, ale pierwszą wizytę będę mieć 30.07 i jak będzie ok to wtedy do prywatnego :)
Ja mam wybrany a mianowicie 5min drogi od domu 😊 szpital ogólnie klapa ale porodowka jest na najwyższym poziomie, sprawdzony przez znajome i rodzinę 😊
 
reklama
Do góry