reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja nie robię dziś już bety, pojadę dziś do gin (tydzień wcześniej) nie wytrzymam muszę zobaczyć czy wszystko okej. W nocy obudziłam się mokra zapłakana, śniło mi się to wszystko co spotkało mnie w lutym/marzec ☹️
masakra jakaś… ta noc była straszna
Jedz jeśli ma Cię to uspokoić 😊😊
Ja stresuje się trochę betą, czy rośnie...
 
L
Hej ;) Ja już po badaniach. Powiem Wam, że nie wiem jak jutro wrócę do pracy. Ostatnie dwa tygodnie byłam na L4, sporo spałam, a i tak ciągle byłam zmęczona. Do pracy wstaje o 4:40, więc będę jak zoombie. Do tego tak wcześnie rano nie potrafię jeść śniadań, ale jak już poczuje głód to od razu mi słabo i niedobrze. Do tego synek szybko się przyzwyczaił do tego, że mama jest w domu i dzisiaj tak płakał jak miałam iść na badania, że w końcu pojechał ze mną 🙈 Powiedziałam szefowi, że popracuje gdzieś do połowy sierpnia jeśli wszystko będzie ok, ale jeśli rano będzie mi tak słabo, to nie dam rady :/
To ja tak samo:( Też byłam ostatnie dwa tygodnie na l4 z powodu nudności i dzisiaj wróciłam do pracy. Jeszcze zastępuje koleżankę przez kolejne 2 tyg.. I średnio to widzę 😅🙈 Zobaczę jak mi ten dzień minie, ale jak będzie mi właśnie ciężko, słabo, czy cokolwiek to nie będę się męczyć i pójdę znowu chyba na zwolnienie 🤷‍♀️
 
Dziewczyny,
miałam wczoraj jednorazowo delikatnie zaróżowiony śluz po stosunku. Dzisiaj czysto. Chyba nie ma powodu do paniki? 🤔
 
reklama
Do góry