reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
boje się ze to może zle się skończyć aż się popłakałam bo wyczytałam ze gorączka od 4-14 tyg może skończyć się poronieniem
Spokojnie, ja w tej ciąży przeszłam już zapalenie zatok i najgorszą jelitówke w życiu. Stresem dzidziusiowi nie pomożesz. Są leki, które można bezpiecznie stosować w ciąży
 
No właśnie partner pojechał do sklepu to termometr bo się zepsuł nasz ale czuje ze mam ja
To sprawdź najpierw jaka temp. Jak poniżej 37.5 to bym na pewno nic nie brała. Poniżej 38 bym nie brała. Dużo kobiet w drugiej fazie cyklu, a więc i w ciąży ma podstawową temperaturę ciała w granicach 37 - 37.5. Zmierz najpierw temperaturę. Potem ewentualnie bierz. Możesz wziąć też lekko chłodną kąpiel, zimne okłady na kark...
 
reklama
Do góry