reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja powiedziałam rodzicom i teściom 🙂 fakt jest taki że mam delikatny brzuszek pod wieczór i najgorsze jest to że każdy(zwłaszcza teść bo jest bezpośredni) zaczyna go macać jakby był on ogólnodostępny...
O nieeee alez bym się wściekła.. odwinelabym się zanim by zdążył zareagować 😂 ja jestem teraz bardzo bojowa 😂 a tak serio, to odsun po prostu może przy kolejnej takiej "okazji" jego rękę lub może po prostu wprost powiedz żeby tak nie robił. To jemu powinno być głupio, nie Tobie
 
Tak o takim zwykłym klipsie w obi np kupisz. Ja nawet poniżej brzucha nie mogłam mieć bo mnie pas uciskał, dlatego miałam nie dużo ale delikatnie luźniej. W poprzedniej ciąży wszystko ok było nic nie nie stało. Moim zdaniem lepiej tak niż wogóle pasów nie zapinać w ciąży.
Najlepiej to miec specjalne pasy i się nie zastanawiać. Dopóki nic się nie stanie nie ma to znaczenia, ale jeśli coś się wydarzy lepiej nie wyrzucać sobie że moglysmy coś zrobić... Bo tu akurat mozemy..
 
reklama
Do góry