reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Cos co ma zwiekszac bezpieczenstwo Tobie i dziecku, byc moze uratowac zycie w razie wypadku uwazasz za niepotrzebne? Taki sam argument maja Ci co przewoza dzieci na "poddupnikach". Bo ja tylko do sklepu, bo rzadko, bo nigdy nic sie nie stalo to po co przeplacac. Nieodpowiedzialne podejscie, ale tak jak mowisz kazdy ma swoj rozum i zrobi jak uwaza.
Przypominam że kobiety z widocznym brzuszkiem nie muszą mieć założonych pasów. Możesz mnie nie krytykować? To jest moje zdanie i moja opinia a jak komuś się nie podoba to trudno
 
reklama
Ja pierdziele mam inne zdanie i co inne używam do pasów to zaraz fala krytyki. Darujcie sobie dawanie lekcji i krytykowanie.
A jak komuś się nie podoba to co mówię to nie czytajcie i tyle.
 
Przypominam że kobiety z widocznym brzuszkiem nie muszą mieć założonych pasów. Możesz mnie nie krytykować? To jest moje zdanie i moja opinia a jak komuś się nie podoba to trudno
Można też pić alkohol i palić w ciąży, bo prawo tego nie zabrania, a jednak wszyscy wiedzą, że się tego nie robi. Przepisy a zdrowy rozsądek nie idą w parze.
 
Przypominam że kobiety z widocznym brzuszkiem nie muszą mieć założonych pasów. Możesz mnie nie krytykować? To jest moje zdanie i moja opinia a jak komuś się nie podoba to trudno
Nie muszą, ale muszą tez wiedzieć, że bez zapietych pasów, jako pasazer mają szansę wyleciec przednią szybą, a jako kierowca zmiażdzyć brzuch kierownicą.
 
reklama
Do góry