reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny, czy któraś jest już bo pierwszych badaniach? Ja dziś dostałam wyniki i martwi mnie tsh 4,57 gdzie nigdy nie miałam problemów z tarczyca :( dodatkowo wyciągałam ostatnie wyniki ze stycznia i wtedy miałam 1,97🤷🏻‍♀️ Poza tym nie odczuwam po sobie, żebym miała jakikolwiek problem z organizmem:)
A co do zawrotów głowy po wstaniu też mi się zdarza :) ale nie wiem czy któraś tak ma ale ja nieważne ile bym zjadła to jestem ciagłe głodna, że aż mnie ssie. Jem bardzo dużo ale musi być chyba dobry metabolizm bo waga stoi w miejscu 😅
 
reklama
Właśnie też patrzyłam, ale do mojego wózka jest tylko stojąca i siedząca (bez oparcia) a boję się, że u nas to nie przejdzie, bo on lubi usiąść jak lord w wózku 😁
mój tez ale jak sobie pomyślę to z racji tego że teraz już woli bardziej biegać niz we wózku jeździć to jak będzie miał 2 lata to ten wozek będzie już na takie mega zmęczenie i sama nie wiem teraz co lepsze i przede wszystkim sensowniejsze
 
mój tez ale jak sobie pomyślę to z racji tego że teraz już woli bardziej biegać niz we wózku jeździć to jak będzie miał 2 lata to ten wozek będzie już na takie mega zmęczenie i sama nie wiem teraz co lepsze i przede wszystkim sensowniejsze
Właśnie dlatego będę czekać z zakupem wózka jak najdłużej, żeby sprawdzić czy nadal będzie chciał jeździć :)
Mojego puszczam żeby sobie pobiegał na spacerach, ale po 15-20 minutach idzie do wózka i chce już wejść.
no i mam nadzieję, że to nie bliźniaki (chociaż zawsze chciałam) bo wtedy będzie problem 🤣
 
Macie racje musze jakoś głowę uspokoić. Polecicie jakieś komedie żeby głowę zająć albo książki?
Jeszcze 2 tygodnie i kolejna wizyta.
 
Dziewczyny, czy któraś jest już bo pierwszych badaniach? Ja dziś dostałam wyniki i martwi mnie tsh 4,57 gdzie nigdy nie miałam problemów z tarczyca :( dodatkowo wyciągałam ostatnie wyniki ze stycznia i wtedy miałam 1,97🤷🏻‍♀️ Poza tym nie odczuwam po sobie, żebym miała jakikolwiek problem z organizmem:)
A co do zawrotów głowy po wstaniu też mi się zdarza :) ale nie wiem czy któraś tak ma ale ja nieważne ile bym zjadła to jestem ciagłe głodna, że aż mnie ssie. Jem bardzo dużo ale musi być chyba dobry metabolizm bo waga stoi w miejscu 😅
Ja wczoraj odebrałam wyniki i tsh 3
.20 a powinno być 2.5 pewnie dostanę leki na zbicie we wtorek
 
reklama
Do góry