reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja byłam wczoraj, też 5+5. Dostałam skierowanie na morfologię, mocz, grupę krwi, toxoplazmoze, cytomegalie, HIV, HBS, różyczkę, glukozę, tsh. Morfologie i mocz mam zrobić dopiero na następną wizytę, resztę już teraz.
Wow. Mi lekarz dał tylko glukozę, TSH i grupę krwi.
 
Cześć dziewczyny :) Jestem tu nowa i ciesze się, że mogę do was dołączyć. Byłam w zeszły czwartek u gina ( 5+5 ) i jest bijące serduszko 😍 jestem podekscytowana ale i równie bardzo mocno się boje. Pół roku minęło jak straciłam pierwszego maluszka. Jestem dobrej myśli ☺️Następna wizyta pod koniec lipca. Trzymajcie kciuki 🥰
 
Cześć dziewczyny :) Jestem tu nowa i ciesze się, że mogę do was dołączyć. Byłam w zeszły czwartek u gina ( 5+5 ) i jest bijące serduszko 😍 jestem podekscytowana ale i równie bardzo mocno się boje. Pół roku minęło jak straciłam pierwszego maluszka. Jestem dobrej myśli ☺️Następna wizyta pod koniec lipca. Trzymajcie kciuki 🥰
Gratulacje i witamy 😊 mam nadzieję że ja tez jutro zobaczę serduszko 🥰
 
reklama
Dziewczyny jest sens iść w przyszłym tygodniu do ginekologa jeśli przy becie ponad 14000 nie było jeszcze zarodka tylko pęcherzyk ciążowy? Czy czekać te 2 tygodnie do ustalonej wizyty? Stres mnie ciągnie do lekarza ale może znowu nie być za wiele i się chyba wykończę nerwowo....
 
Do góry