reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny jest sens iść w przyszłym tygodniu do ginekologa jeśli przy becie ponad 14000 nie było jeszcze zarodka tylko pęcherzyk ciążowy? Czy czekać te 2 tygodnie do ustalonej wizyty? Stres mnie ciągnie do lekarza ale może znowu nie być za wiele i się chyba wykończę nerwowo....
A który masz tc? Wiesz kiedy była owulacja? Pęcherzyka żółtkowego też nie było?
 
reklama
Dziewczyny jest sens iść w przyszłym tygodniu do ginekologa jeśli przy becie ponad 14000 nie było jeszcze zarodka tylko pęcherzyk ciążowy? Czy czekać te 2 tygodnie do ustalonej wizyty? Stres mnie ciągnie do lekarza ale może znowu nie być za wiele i się chyba wykończę nerwowo....
przypomnij mi, Ty badałaś tą betę i wiesz, że taka była podczas badania? Czy ją wyliczyłaś?

Ja bym chyba poszła
 
Dziewczyny jest sens iść w przyszłym tygodniu do ginekologa jeśli przy becie ponad 14000 nie było jeszcze zarodka tylko pęcherzyk ciążowy? Czy czekać te 2 tygodnie do ustalonej wizyty? Stres mnie ciągnie do lekarza ale może znowu nie być za wiele i się chyba wykończę nerwowo....
Ja bym poszła 🥶
 
Dzisiejszy dzień jest dla mnie katastrofalny ...kręci mi się w głowie, czuje się źle, nie mam apetytu....o tyle dobrze, że staram się ciągle coś pić...masakra, a to dopiero początek...
 
Dziewczyny help, wlasnie odebralam wyniki badań krwi, bardzo zaniepokoiła mnie pozycja gran kwasochlonne % ktora jest u mnie na poziomie 0,2, norma to 1-6, czy ktoras z Was miała moze podobna sytuacje? Czy moze to w jakiś sposob zagrażać dziecku? Moze troche panikuje, ale po ostatnim poronieniu wole dmuchać na zimne 😔
 
Dziewczyny ja to normalnie nie umiem żyć bez tego forum hehehe, tym razem pytanie do Was odnośnie tego czy zatrzymuje Wam się woda? Mi strasznie l, pije 2l wody dziennie. Może macie jakieś sposoby na to ?
 
Dziewczyny jest sens iść w przyszłym tygodniu do ginekologa jeśli przy becie ponad 14000 nie było jeszcze zarodka tylko pęcherzyk ciążowy? Czy czekać te 2 tygodnie do ustalonej wizyty? Stres mnie ciągnie do lekarza ale może znowu nie być za wiele i się chyba wykończę nerwowo....
Który tydzień ?
 
@Paula55 @Alanyaaa no właśnie tego nie wie nikt 🤨 Po miesiączce liczyć nie mogę bo owulacja była przesunięta a na ile to nie wiem. Lekarz po usg nie umiał nic ocenić. Powiedział że może 5 tydzień(czyli za tydzień 6).
@majka89 Tak ja sprawdzałam betę I stąd wiem jaka była. Od początku przyrasta ładnie 120%. Przy becie 3600 nie było pęcherzyka ciążowego a przy ponad 14000 nie było zarodka. Nie wiem czy taka moja uroda czy rzeczywiście za wczesna ciąża.
 
Dzisiejszy dzień jest dla mnie katastrofalny ...kręci mi się w głowie, czuje się źle, nie mam apetytu....o tyle dobrze, że staram się ciągle coś pić...masakra, a to dopiero początek...
Pogoda jest też jaka jest więc ci się nie dziwię że źle się czujesz. Nie masz apetytu, nie jeszcze i stąd kręci ci się w głowie plus upał.... trzymam kciuki zebys leoiej się poczuła. Spróbuj coś zjeść- chociaz owoce albo warzywa
 
reklama
@Paula55 @Alanyaaa no właśnie tego nie wie nikt 🤨 Po miesiączce liczyć nie mogę bo owulacja była przesunięta a na ile to nie wiem. Lekarz po usg nie umiał nic ocenić. Powiedział że może 5 tydzień(czyli za tydzień 6).
@majka89 Tak ja sprawdzałam betę I stąd wiem jaka była. Od początku przyrasta ładnie 120%. Przy becie 3600 nie było pęcherzyka ciążowego a przy ponad 14000 nie było zarodka. Nie wiem czy taka moja uroda czy rzeczywiście za wczesna ciąża.
Ja bym pewnie nie wytrzymała i poszła
 
Do góry