reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Hej dziewczyny, jakie skierowania na badania dostalyscie po pierwszej wizycie? Ja dzis bylam w gabinecie niestety zarodka jeszcze nie bylo (5+5) mam przyjsc za dwa tygodnia i wynikami krwi, morfologii, TSH i glukozy.
Ja byłam wczoraj, też 5+5. Dostałam skierowanie na morfologię, mocz, grupę krwi, toxoplazmoze, cytomegalie, HIV, HBS, różyczkę, glukozę, tsh. Morfologie i mocz mam zrobić dopiero na następną wizytę, resztę już teraz.
 
reklama
Dzwoniłam do ginekolog mam się uspokoić wsiąść dupka. To podobno normalne.
Ja z kilka dni temu też zaliczyłam epizod z plamieniem. Było to jednorazowe, lekarz też zalecił duphaston i od tamtej pory wszystko jest w porządku, plamienia nie powtórzyły się. Więc spokojnie, u ciebie mogło to też być chwilowe 😉
 
dziewczyny, na piątek mam umówione czyszczenie zębów (skaling i piaskowania). Mogę iść?
Właśnie też się nad tym zastanawiam, bo mam za tydzień. Zapomniałam ostatnio zapytać o to swojego gina:( Może coś wiecie na ten temat? Skaling słyszałam, że ten ultradźwiękowy odpada? A ten mechaniczny? 🤨🤔🤔
 
To faktycznie jeszcze bardzo wcześnie. Coś się dzieje, że idziesz tak szybko?
Nie, muszę tylko skonsultować badania które miałam zlecone jeszcze przed ciąża, szczególnie insulinę. Ale myślę, że mi zrobić USG od razu. W pierwszej ciąży byłam w 5+6 i było już serduszko i to było dla mnie mniej stresu
 
reklama
Do góry