reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, ja dziś po kolejnej wizycie fasolka ma 0,38 cm i bijący serduszko :) dzis wg OM 6+0
 

Załączniki

  • c95feda0-d169-48c4-a1c9-055449b8feeb.jpg
    c95feda0-d169-48c4-a1c9-055449b8feeb.jpg
    37,1 KB · Wyświetleń: 79
Dobrze, że mamy to forum i się możemy powspierać...
U mnie jakieś jaja :( zaraz jak otrzymałam wynik dzisiejszej bety przestały boleć mnie piersi. szukam czegokolwiek czego mogłabym się złapać i mieć nadzieję, a tu jeszcze objawy zanikające.
Ja co troche dotykam piersi i sprawdzam czy cos czuje. Do wczoraj do rozmowy z moja polozna mialam lekkie bole w dole brzucha, a po rozmowie z niw zniknely jak za dotkniecie czarodziejskie rozdzki. I jak tu nie oszalec 🙈
 
Ja co troche dotykam piersi i sprawdzam czy cos czuje. Do wczoraj do rozmowy z moja polozna mialam lekkie bole w dole brzucha, a po rozmowie z niw zniknely jak za dotkniecie czarodziejskie rozdzki. I jak tu nie oszalec 🙈
A piersi kłują Cię cały czas czy są przerwy? Nie wiem jak nie oszaleć, przysięgam 🙉🙉🙉
 
reklama
Do góry