reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, ja dziś po kolejnej wizycie fasolka ma 0,38 cm i bijący serduszko :) dzis wg OM 6+0
 

Załączniki

  • c95feda0-d169-48c4-a1c9-055449b8feeb.jpg
    c95feda0-d169-48c4-a1c9-055449b8feeb.jpg
    37,1 KB · Wyświetleń: 80
Dobrze, że mamy to forum i się możemy powspierać...
U mnie jakieś jaja :( zaraz jak otrzymałam wynik dzisiejszej bety przestały boleć mnie piersi. szukam czegokolwiek czego mogłabym się złapać i mieć nadzieję, a tu jeszcze objawy zanikające.
Ja co troche dotykam piersi i sprawdzam czy cos czuje. Do wczoraj do rozmowy z moja polozna mialam lekkie bole w dole brzucha, a po rozmowie z niw zniknely jak za dotkniecie czarodziejskie rozdzki. I jak tu nie oszalec 🙈
 
Ja co troche dotykam piersi i sprawdzam czy cos czuje. Do wczoraj do rozmowy z moja polozna mialam lekkie bole w dole brzucha, a po rozmowie z niw zniknely jak za dotkniecie czarodziejskie rozdzki. I jak tu nie oszalec 🙈
A piersi kłują Cię cały czas czy są przerwy? Nie wiem jak nie oszaleć, przysięgam 🙉🙉🙉
 
reklama
Do góry