reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

nie wiem czy nie powtórzę jutro, bo tak bardzo chcę wiedzieć na czym stoję. po 72h też można sprawdzać, a może jakimś cudem wystrzeli w górę przez noc :<...
trzymam również kciuki za Ciebie! dawaj znać
Ja bym Kochana poczekała i zrobiła 48 h od ostatniego wyniku. Bo tak jak będzie dziwny wynik, to też stwierdzisz, że to może przez to, że 72 h, że coś tam. Poczekaj i zrób po 48 h, naprawdę.
Niestety nie ma pęcherzyka 😪 chyba czas się pożegnać. Póki co dostałam mase leków gdyby była wczesna ciąża i kontrolna wizyta za 3 tygodnie. Ale mi źle 😪
Znowu zgadzam się z Angiee! Jeśli ciąża młodsza, w dodatku patrząc na Twoją betę, to w sumie nic zaskakującego, że lekarz nic jeszcze nie zobaczył :) Myślę, że jakbyś za tydzień poszła, to pęcherzyk by już był :) A beta ładnie rośnie... Trzymam kciuki!! Bierz leki i się nie poddawaj.
Kurcze, ja się zastanawiam, czy mi ginekolog nie kazała przyjść za wcześnie. Beta w piątek 82, beta w poniedziałek 409. Mam przyjść jutro. To będzie dokładnie 5+0. Jak nie będzie nic widać, to się załamię przecież. Nie wiem czy nie przełożyć wizyty na poniedziałek.
Beta jeszcze malutka i 5+0 to bardzo wcześnie. Moim zdaniem może być nic nie widać. Chyba, że dobry sprzęt i jednak coś będzie. Ale jeśli nie musisz leków, nie miałaś biochemów, poronień, to ja bym tak wcześnie nie szła... Bez sensu, jeśli rzeczywiście potem będziesz się zamartwiać.
 
reklama
Kurcze, ja się zastanawiam, czy mi ginekolog nie kazała przyjść za wcześnie. Beta w piątek 82, beta w poniedziałek 409. Mam przyjść jutro. To będzie dokładnie 5+0. Jak nie będzie nic widać, to się załamię przecież. Nie wiem czy nie przełożyć wizyty na poniedziałek.
Może poczekaj bo to wcześnie i będziesz się bać tak jak ja... żebyś się nie załamywała.
 
Beta z dzisiaj 3600... czyli przystost 120%... w sobotę byl 768 w czwartek 355... progesteron spadł na 15 ale dostałam leki. Oby wszystko było dobrze...
Na spokojnie. Może ciąża jest młodsza niż Ci się wydaje i dopiero potem pojawi się pęcherzyk? Zobacz jak u @Agnes4312 wyszło - też już myślała, że wszystko stracone a tu proszę..dwa pęcherzyki. Pójdź za tydzień na spokojnie i już powinien być
 
Na spokojnie. Może ciąża jest młodsza niż Ci się wydaje i dopiero potem pojawi się pęcherzyk? Zobacz jak u @Agnes4312 wyszło - też już myślała, że wszystko stracone a tu proszę..dwa pęcherzyki. Pójdź za tydzień na spokojnie i już powinien być
Masz rację😘 Może jeszcze nie wszystko stracone... niby pozamaciczną lekarz wykluczył. W poniedziałek mam jeszcze jednego lekarza, może on coś zauważy. Dziękuję kochana ❤
 
reklama
Początek ciąży to dla każdej z nas tak naprawdę ciężki moment, różne rzeczy mogą się zdarzyć a my zazwyczaj nie mam na to wpływu i jest to bardzo frustrujące. Ja np umieram ze strachu przed następna wizyta, nie mam żadnych objawow, czuje się rewelacyjnie i jestem prawie pewna że za tydzień się rozczaruje ale musimy dać radę i trzymać się razem😊
Tez nachodza mnie takie mysli, ze cos jest nie tak... wczoraj mialam okropny dzien. Czulam sie rozdrazniona, smutna i zmeczona... moje hormony najwyrazniej daja i sobie znac 🤯
 
Do góry