reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Według OM 6+1. Owulację miałam spóźniona. Tydzień temu w czwartek beta 355,6 w sobotę 786. Dzisiaj robiłam betę ale nie mam wyniku jeszcze.
Przyrost ładny! Moim zdaniem to po prostu dużo młodsza ciąża, bo sama mówisz, że owulacja była później. A wizyta na NFZ czy prywatnie? Może lekarz miał po prostu gorszy sprzęt. Bo zobacz, nawet jeśli dzisiaj beta była 1400, to lekarz miał jeszcze prawo nic nie zobaczyć.
 
reklama
To jak to jest... Może beta rosnąć ładnie, ciąża utrzymywać się tyle tygodni i może nie być pęcherzyka? Straszne to 😕
Trzymam kciuki, żeby się rozwinęło jednak wszystko tak jak trzeba i żebyś nie musiała od nas uciekać 🥰
 
Przyrost ładny! Moim zdaniem to po prostu dużo młodsza ciąża, bo sama mówisz, że owulacja była później. A wizyta na NFZ czy prywatnie? Może lekarz miał po prostu gorszy sprzęt. Bo zobacz, nawet jeśli dzisiaj beta była 1400, to lekarz miał jeszcze prawo nic nie zobaczyć.
Myślę tak samo jak Angiee. Trzeba jeszcze czekać, bo faktycznie przesunięta owulacja i beta taka na granicy dla uwidocznienia pęcherzyka jest. Często na dobrym sprzęcie dopiero przy becie ok 1200-2000 coś widać. A tu na forum dziewczyny często pisały w różnych wątkach, że im pecherzyk jeszcze później się pojawiał. Jeszcze nic straconego. @Wiolcia_6 daj znać jak będziesz miała wynik bety. Trzymam kciuki 💕
 
reklama
Do góry