reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny a apropos objawów - jaką macie temperaturę? Mój mi ciągle mówi że jestem niebywale gorąca haha (jeszcze nie wie), mam zamiar powiedzieć jutro przy okazji koalacji na którą mnie zaprosił hihi, więc wykorzystam sytuację 😁
Oczywiście chodziło o kolację, nie koalicje 😂 koalicja to dopiero będzie za 8 mcy 😄 🙈
 
reklama
Cześć, wracam do gry💪 to co przeżyłam to jakiś koszmar...
Wczoraj w południe zaczęłam plamić krwią i pojechałam na izbę przyjęć do najbliższego szpitala. Tam zrobili mi usg i lekarz stwierdził ciążę pozamaciczną. Ustalił operacje na godzinę 18. Ale chciał mi zrobić zwykłą operacje przez powłoki brzuszne a nie laparoskopowo. Po godz 16 spytałam się go dlaczego nie laparoskopowo to przyznał, że nie umie, nie mają sprzętu itd. Powiedziałam, że chce pojechać do szpitala gdzie mi to zrobią laparoskopowo. Więc się wypisałam na własne życzenie. Lekarz mnie jeszcze straszył, że nie przeżyje drogi, bo pęcherz może w każdej chwili pęknąć a wtedy dostanę krwotoku wewnętrznego. Ja się uparłam.
Dojechałam do szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu na Polnej. Tu lekarz na usg stwierdził, że ten niby pęcherz w lewym jajowodzie to po prostu ciałko żółte!!!! Ale faktycznie nie ma nigdzie pęcherzyka ciążowego i lekarz zdecydował, że rano go poszukamy na innym sprzęcie. Rano przyszedł profesor, wziął mnie na usg a tam PĘCHERZYK CIĄŻOWY prawidłowo w macicy!!!! 🥰🥰🥰 Na 95% mam prawidłowo rozwijającą się ciążę, choć jutro jeszcze potwierdzą to kolejnym usg. Ale właśnie dostałam kolejny wynik bhcg-wczoraj 2500, dzisiaj 3363.
Do tej pory nie umiem uwierzyć w to, że w moim szpitalu już dawno by mnie pocięli i tak naprawdę dokonali aborcji. Gdybym się nie uparła...
Taki rollercoster emocjonalny, że nadal się boję cieszyć. Codziennie inna diagnoza. Ale i tak ogromna ulga
Co za historia 🥺 Jak dobrze , że Twój instynkt i intuicja ocaliła maluszka...
Witaj ponownie 🤗🤗🤗 🥰
 
Dziewczyny a apropos objawów - jaką macie temperaturę? Mój mi ciągle mówi że jestem niebywale gorąca haha (jeszcze nie wie), mam zamiar powiedzieć jutro przy okazji koalacji na którą mnie zaprosił hihi, więc wykorzystam sytuację 😁

U mnie 37 stopni. Ponoć też zaczynam parzyć :D
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a apropos objawów - jaką macie temperaturę? Mój mi ciągle mówi że jestem niebywale gorąca haha (jeszcze nie wie), mam zamiar powiedzieć jutro przy okazji koalacji na którą mnie zaprosił hihi, więc wykorzystam sytuację 😁
Ja caly 5 tydzien bylam strasznie goraca. Podziwiam, ze tyle wytzymujesz. Ja jak tylko sie dowiedzialam od razu powiedzialam. Ale poki co wie tylko moj M. i przyjaciolka 😉
 
Dziewczyny, a używacie jakiejś aplikacji typu Preglife aby czytać o tym co dzieje się na poszczególnych etapach, tydzień po tygodniu? Ja sobie już zainstalowałam ale tak się zastanawiam czy może są jakieś inne, które polecacie? 🤍
 
Dziewczyny, a używacie jakiejś aplikacji typu Preglife aby czytać o tym co dzieje się na poszczególnych etapach, tydzień po tygodniu? Ja sobie już zainstalowałam ale tak się zastanawiam czy może są jakieś inne, które polecacie? 🤍
Ja zainstalowalam dwie Preglife i ciaza+
 
Dziewczyny, a używacie jakiejś aplikacji typu Preglife aby czytać o tym co dzieje się na poszczególnych etapach, tydzień po tygodniu? Ja sobie już zainstalowałam ale tak się zastanawiam czy może są jakieś inne, które polecacie? 🤍
Do niedawna miałam tylko właśnie preglife, ale któras z dziewczyn poleciła ciąża+ i ja również polecam. ma bardzo wiele fajnych funkcji i informacji 😊😊
 
Dziewczyny, a używacie jakiejś aplikacji typu Preglife aby czytać o tym co dzieje się na poszczególnych etapach, tydzień po tygodniu? Ja sobie już zainstalowałam ale tak się zastanawiam czy może są jakieś inne, które polecacie? 🤍
Mam trzy - Preglife, ciąża+ i HiMommy
 
reklama
Do góry