reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Hej dziewczyny:) witam się z wami teoche ze strachem.. według kalkulatora termin na 9 marzec:) 1 ciąża donoszona 2019 2 ciąża puste jajo płodowe mialam zabieg łyżeczkowania 3 ciąża poronienie samoistne 6 tydzień. Noi teraz dowiedzialam się wczoraj beta bardzo ladna;D ale boję się bo przed testem dowiedziałam sie ze mam zapalenie żołądka I dwunastnicy:( mam nadzieje ze to nie zaszkodzi dziecku
 
reklama
Mogę ci oddać ból piersi...tak mnie bolą, że masakra. A sutki swędzą niemiłosiernie 😂
Aaaa, jak mogłam o tym zapomnieć 😂 😂 Mnie też piersi bolą, ale najgorzej jest wieczorem, więc jakoś teraz to zignorowałam 😜 2 dni temu zaczęły swędzieć, więc jest komplet. Dla mnie to trochę szok, bo mnie bardzo rzadko piersi bolały, jak już to po prostu miałam wrażliwe sutki przy dotyku.
 
Mogę ci oddać ból piersi...tak mnie bolą, że masakra. A sutki swędzą niemiłosiernie 😂
Ból piersi to bardzo dobry objaw, bo to oznacza, że masz dużo progesteronu - hormonu podtrzymującego ciążę. Mnie też bolą ale od czasu do czasu ściskam sprawdzić czy na pewno 😅😅
 
Ból piersi to bardzo dobry objaw, bo to oznacza, że masz dużo progesteronu - hormonu podtrzymującego ciążę. Mnie też bolą ale od czasu do czasu ściskam sprawdzić czy na pewno 😅😅
Ja progesteron mam 25, więc chyba w normie, a piersi mnie w ogóle nie bolą. Chciałabym już byc obolała :)
 
reklama
@Agnes4312 i jak, miałaś już wizytę?
Nie, zadzwoniłam do lekarza i z nim rozmawiałam przez tel. Powiedział, że skoro te plamienia były takie skąpe i już przestałam plamić to mam się nie martwić i przyjść na umówioną wizytę 8 lipca🤷‍♀️
Trochę mnie uspokoił, choć po usg byłabym jeszcze bardziej spokojna
 
Do góry