reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Zaczyna mnie łapać stres. Dzisiaj o 17 tej mam wizytę u ginekologa. Dzisiaj 5+4 beta około 17 tys.
zrobi mi bez problemu usg?
 
reklama
Tylko prawy jajnik 😐🙄
U Ciebie na usg nie było jeszcze nic widać, prawda? A przypomnij mi proszę - jak beta? Absolutnie nie chcę Cię straszyć i najprawdopodobniej wszystko jest w porządku, ale że sama przeszłam cp to jestem teraz na to bardzo wyczulona i zawsze wolę ostrzegać. Jeżeli kłuje Cię tylko po jednej stronie i promieniuje na nogę, to bardzo dokładnie obserwuj, co jeszcze się dzieje. Jak tylko poczujesz, że robi Ci się słabo, wyszły na Ciebie takie poty, albo zaczniesz plamić, to leć szybko na IP.
A wiesz może z której strony miałaś owulację?
 
Dziękuję, to miłe, że pytasz 🙂 wszystko wróciło do normy, śluz czysty, nic mnie nie boli a od rana mdłości na widok kociej karmy 🙂 ale idę i tak do lekarza wepchnąć się w kolejkę
Ciesz się bardzo!!! Teraz dużo odpoczywaj, nie dźwigaj i nie przemęczaj się. Może to było chwilowe i jednorazowe, ale lepiej dmuchać na zimne i pójść i tak na kontrolę. ❤️
 
Zaczyna mnie łapać stres. Dzisiaj o 17 tej mam wizytę u ginekologa. Dzisiaj 5+4 beta około 17 tys.
zrobi mi bez problemu usg?
Pewnie Ci zrobi usg i będzie piękny pęcherzyk.😊 Na zarodek bardzo możliwe, że zabraknie kilku dni. Od 6 tygodnia skończonego podobno można go uwidocznić:) Ale kto wie:) Daj znać po wizycie, trzymam kciuki!😊
 
Dziewczyny jak Wasze samopoczucie?
Ja dzisiaj musiałam wziąć wolne w pracy.
Okropnie się czuje od wczoraj😣 Zaczęły się u mnie nudności pełną gębą😱
 
Dziewczyny jak Wasze samopoczucie?
Ja dzisiaj musiałam wziąć wolne w pracy.
Okropnie się czuje od wczoraj😣 Zaczęły się u mnie nudności pełną gębą😱
Mnie męczą jakieś zaparcia 😕 Nie wiem czy to od jedzenia czy z ciąży. I brzuch jakiś taki napompowany ciągle, mimo że jestem szczupła. Już mam tego dosyć.
 
reklama
Do góry