reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Oki dodaje:)
Wróciłam z pierwszej wizyty u gina. Pytał o to czy robiłam już jakieś badania itp. Dziś samo badanie palcami i cytologia. Okazało się niestety, że mam malutką nadżerkę ale mam się nią nie przejmować bo dziecku nie szkodzi. Będziemy ją obserwować, ale zajmiemy się nią po porodzie. Dziś nie robił mi USG by mnie nie podrażniać po tej cytologii (i dodał, że niepotrzebnie nie będzie robił USG i kasy ode mnie wyciągał) i mam przyjść za tydzień i już będzie serduszko i wtedy karta ciąży. Ponoć macica ładnie czuć, że spuchnięta więc to na pewno ciąża. Do tego dostałam witaminy femibion 1. Mam się nie stresować i odpoczywać. No i od dziś na L4. Także uspokoił mnie. Najlepsze jest to, że wizytę mam równo w moje urodziny i się śmialiśmy, że będzie mógł dać mi fajny prezent bo zobaczymy serduszko 😂
Super, ciąża potwierdzona i jestes pod dobra opieką:)
Czyli czekamy teraz razem tydzień do wizyty i do prezentu urodzinowego ❤
 
reklama
Czy takie jednorazowe plamienie to zapowiedź poronienia?😭😭 Śluz nadal jest różowy, ale nic mnie nie boli

Jedź lepiej na IP. Który masz tc? Byłaś już u ginekologa? Przepraszam, ale nie jestem w stanie wszystkich zapamiętać. Może dostaniesz luteinę i wszystko będzie dobrze, ale lepiej jeśli Cię nawet zatrzymają w szpitalu, będziesz spokojniejsza.
 
Spokojnie ja też tak mam i jest to mój jedyny objaw ciąży 😊
Też go pytałam o takie bóle. To normalne bo w środku wszystko się rozciąga już pod dziecko i niestety czasem będzie boleć. Dopóki się nie plami i ból jest do przeżycia to jest ok. Jeśli bardzo boli i jest to długotrwałe to od razu do szpitala albo do gina.
 
reklama
Jedź lepiej na IP. Który masz tc? Byłaś już u ginekologa? Przepraszam, ale nie jestem w stanie wszystkich zapamiętać. Może dostaniesz luteinę i wszystko będzie dobrze, ale lepiej jeśli Cię nawet zatrzymają w szpitalu, będziesz spokojniejsza.
Mam 5t+6dni. Przed chwilą mi mój gin napisał, żebym rano do niego przyszła. Nie byłam jeszcze na wizycie, pierwszą miałam mieć 8 lipca.
Ale jak mu opisałam to nie kazał jechać na izbę.
 
Do góry