reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Fajny link weszłam na insta i poczytałam trochę o tej nadżerce i nacięciu krocza 😱💪🏻
No ta lekarka dużo pisze o ochronie krocza i szukam ciągle takiej położnej w mojej okolicy ale ciężko 😅
Polecam też profil Link do: Miroslaw Wielgos is on Instagram • 87 posts on their profile
To profeser medycyny specjalista położnik ginekolog mega dużo wiedzy! Robi pogadanki, ma dużo relacji wyróżnionych można sobie odsłuchać, np teraz omawia wszystkie badania w ciąży jakie powinno się robić.


A ta lekarka za to od czasu do czasu otwiera okienko pytań i można jej zadawać pytania dotyczące ciąży i ona na nie odpowiada 🙂
 
Dziewczyny nie ma co się bać, nikt nie nacina krocza bez przyczyny, i robią to lekarze na prawdę w tedy kiedy muszą. Ogolnie byłam w ciąży 3 razy. pierwszej ciąży byłam nacinana (niestety okropna historia córci nie ma z nami zmarła 32h po porodzie ) w drugiej ciąży popękałam dość mocno ale w 3 ciąży tyle co nic.
 
reklama
Dziewczyny nie ma co się bać, nikt nie nacina krocza bez przyczyny, i robią to lekarze na prawdę w tedy kiedy muszą. Ogolnie byłam w ciąży 3 razy. pierwszej ciąży byłam nacinana (niestety okropna historia córci nie ma z nami zmarła 32h po porodzie ) w drugiej ciąży popękałam dość mocno ale w 3 ciąży tyle co nic.
Współczuję bardzo 💔
Ta lekarka mówi, że zgłasza się do niej mnóstwo pacjentek które były na cięte rutynowo. Przyszła jako pierworódka? Aha ok to nacinamy🤦‍♀️
 
Do góry