reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Mam 5t+6dni. Przed chwilą mi mój gin napisał, żebym rano do niego przyszła. Nie byłam jeszcze na wizycie, pierwszą miałam mieć 8 lipca.
Ale jak mu opisałam to nie kazał jechać na izbę.

Hmm, no to już Twoja decyzja. Tylko kontroluj, czy nic gorszego się nie dzieje
 
reklama
Mam 5t+6dni. Przed chwilą mi mój gin napisał, żebym rano do niego przyszła. Nie byłam jeszcze na wizycie, pierwszą miałam mieć 8 lipca.
Ale jak mu opisałam to nie kazał jechać na izbę.
Na Twoim miejscu nie czekała bym do rana....ale jeśli gin ci tak polecił to jutro z samego rana od razu na wizytę. Leż spokojnie i kontroluj sytuację. I staraj się nie stresować niepotrzebnie bo to nie sprzyja ciąży.
 
Spokojnie ja też tak mam i jest to mój jedyny objaw ciąży 😊
Uff, trochę mi lepiej. Strasznie się martwię, bo nigdy tak nie miałam. Faktycznie fest zakłuje, aż idzie mi trochę promień bólu na nogę 😧

A co do plamień, to przy mojej ostatniej (urodzonej) ciąży, jak mi się krwi polało na raz, to od razu obdzwoniłam wszystkich, że poroniłam i idę do szpitala (byłam na kursie przed komputerem). Byłam na prawdę myśli porononionej, a mój synuś sobie odpoczywał i żył 😁😀 Serio krwi tyle było, jakby na koniec. Także nie koniecznie co krwiste to skończone.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cieszę się, że wszystko wskazuje na ciążę 🙂 tydzień to niby tak niewiele, a na pewno będzie się dłużyło 😄 a co do nadżerki. Nadżerki nie da się zobaczyć oczami. Do tego jest potrzebny sprzęt. 30% kobiet ma ektopie a nie Cieszę się, że wszystko wskazuje na ciążę 🙂 tydzień to niby tak niewiele, a na pewno będzie się dłużyło 😄 a co do nadżerki. Nadżerki nie da się zobaczyć oczami. Do tego jest potrzebny sprzęt. 30% kobiet ma ektopie a nie nadżerkę (w tym ja). Z nią się nic nie robi. To po prostu taka budowa. Więcej o tym pisze lekarz ginekolog na insta. W ogóle mogę wam dziewczyny polecić kilka ciekawych profili na instagramie lekarzy, którzy dzielą się wiedzą. Ogrom wiedzy 🙂 jeśli chcecie
Fajny link weszłam na insta i poczytałam trochę o tej nadżerce i nacięciu krocza 😱💪🏻
 
Do góry