reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny a ja przed chwilą dostałam biegunki a na koniec zauważyłam, że mój śluz jest różowy 😪 jak na początku okresu😭ale bardzo mało go było, nic mnie przy tym nie boli
Czy takie jednorazowe plamienie to zapowiedź poronienia?😭😭 Śluz nadal jest różowy, ale nic mnie nie boli
 
Cieszę się, że wszystko wskazuje na ciążę 🙂 tydzień to niby tak niewiele, a na pewno będzie się dłużyło 😄 a co do nadżerki. Nadżerki nie da się zobaczyć oczami. Do tego jest potrzebny sprzęt. 30% kobiet ma ektopie a nie nadżerkę (w tym ja). Z nią się nic nie robi. To po prostu taka budowa. Więcej o tym pisze lekarz ginekolog na insta. W ogóle mogę wam dziewczyny polecić kilka ciekawych profili na instagramie lekarzy, którzy dzielą się wiedzą. Ogrom wiedzy 🙂 jeśli chcecie

Dokladnie tak jak piszesz duzo kobiet ma ektopie tak mi mowila moja ginekolog w Polsce. W zeszlym roku przed poprzednia ciaza doktor wykryla ja i u mnie. Jednak powiedziala, zebym najpierw spokojnie zaszla w ciaze i potem sie zobaczy czy ja w ogole ruszac, a moze sama zniknie po ciazy, tak tez sie czesto zdarza.
 
Kurcze, jak mnie zakłuje prawy jajnik, to aż się skrzywię na twarzy. Błagam, powiedzcie, że też was tak czasami mocno zakłuje...
Mnie ostatnio tak zabolal, jak wstałam szybko z łóżka, że aż z bólu się zatrzymalam i skulilam. I myślę, że to normalne, bo dużo się tam dzieje teraz:)
 
reklama
Do góry