reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
A mi jest bardzo bardzo smutno :( 😞 popłakałam się wręcz... nie wiem czy przez chormony przez to że jest mi przykro ale dzisiaj oddałam szczenięta mojej suni. Przyszedł juz poprostu czas, a ja mam już 3 psy i 2 koty wiec zostawić sobie ich nie mogłam. Wczoraj o 22 wystawiłam ogłoszenie a dzisiaj już poszły do nowych domków:( chyba nie byłam przygotowana ze tak szybko to się stanie :(
 
A mi jest bardzo bardzo smutno :( 😞 popłakałam się wręcz... nie wiem czy przez chormony przez to że jest mi przykro ale dzisiaj oddałam szczenięta mojej suni. Przyszedł juz poprostu czas, a ja mam już 3 psy i 2 koty wiec zostawić sobie ich nie mogłam. Wczoraj o 22 wystawiłam ogłoszenie a dzisiaj już poszły do nowych domków:( chyba nie byłam przygotowana ze tak szybko to się stanie :(
Dlatego warto sterylizować zwierzęta ;) Teraz pomyśl o dzidzi i postaraj się uspokoić
 
Dlatego warto sterylizować zwierzęta ;) Teraz pomyśl o dzidzi i postaraj się uspokoić
Niestety zeby suka wiodła dłuższe i zdrowsze zycie warto ją chociaż raz dopuścić. Raz po sterylizacji zmniejsza się bardzo mocno ryzyko raka, dwa suka nie będzie miała ciąży urojonej.
 
reklama
A mi jest bardzo bardzo smutno :( 😞 popłakałam się wręcz... nie wiem czy przez chormony przez to że jest mi przykro ale dzisiaj oddałam szczenięta mojej suni. Przyszedł juz poprostu czas, a ja mam już 3 psy i 2 koty wiec zostawić sobie ich nie mogłam. Wczoraj o 22 wystawiłam ogłoszenie a dzisiaj już poszły do nowych domków:( chyba nie byłam przygotowana ze tak szybko to się stanie :(
A mi mój zwierzak sie rozchorował :( i mocznik już fatalny 😞
Wczoraj u mnie plamienie teraz to...ja nie wiem co mam zrobić aby się nie denerwować tak ...
 
Do góry