reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, a która z was nie jest szczepiona na covid? Jak to będzie z rodzeniem?
Ja jestem zaszczepiona pierwszą dawką, drugiej już nie przyjęłam, bo miałam termin na wczoraj 😜
Chyba nie ma żadnych wymysłów, że niezaszczepiona kobieta ma inny poród od zaczepionej? Poza tym ja mam nadzieję, że jak my będziemy rodzić, to ta cała pandemia zacznie w końcu wygasać i nie będzie tylu problemów.
 
Uff, bo już myślałam, że jestem tylko jedna. Mąż mnie straszy, że będę rodzić w domu 😅

Ja tak sobie myślę, że to będzie córka bo mam pryszcze na czole, syn dodawał mi urody 😀

Ile macie lat?
Ja 43 😏
 
Dziewczyny, a która z was nie jest szczepiona na covid? Jak to będzie z rodzeniem?
Jest różnie. Znajoma rodziła niedawno, trafiła z akcją porodowa i powiedzieli, że nie jest zaszczepiona, więc nie dostanie dziecka, tylko musi czekać na wynik. Prawie dobę nie widziała dziecka, tylko zdjęcie jej pokazali. Dopiero jak mieli pewność, że ma negatywny to dostała dziecko.

Ja się zaszczepiłam dlatego, nie chce mieć cyrku, a nie jestem antyszczepionkowcem, ani nic, więc mi to nie przeszkadzało. W sensie szczepienie. Nawet jak mi ma to na nic nie pomoc, to na pewno nie zabije. Gorsze syfy na co dzien jem i w ogóle. Drugą dawkę miałam już po owu, czyli w sumie w ciąży już byłam. Ale myślę, że nawet jej dziecko nie dostało, bo jeszcze nie było pewnie zagnieżdżenia nawet.
Mi ginekolog się kazał szczepić pfizerem i ja mu ufam.
 
reklama
Uff, bo już myślałam, że jestem tylko jedna. Mąż mnie straszy, że będę rodzić w domu 😅

Ja tak sobie myślę, że to będzie córka bo mam pryszcze na czole, syn dodawał mi urody 😀

Ile macie lat?
Ja 43 😏
Ja 30 :) Też mam strasznie dużo pryszczy teraz 🙈 przy pierwszej ciąży tak nie miałam. Liczę na to, że może zaraz znikną 🙈
 
Do góry