reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Ooooo niska rzeczywiście. A gdzie mierzysz i o której godzinie? Zawsze masz takie niskie temperatury? Może taki Twój urok?
Ja mogę zaraz zmierzyć, ale wewnętrzna przedwczoraj wieczorem miałam 37.5
Mierzę na czole, bezdotykowym. Jakoś normalnie miałam 36,5 lub 36,4 a tu taka niska, zamiast wyższa. Mam obawy, bo przy mojej zatrzymanej ciąży w 8tc też miałam taką niską i się boję teraz 😔
 
reklama
Mierzę na czole, bezdotykowym. Jakoś normalnie miałam 36,5 lub 36,4 a tu taka niska, zamiast wyższa. Mam obawy, bo przy mojej zatrzymanej ciąży w 8tc też miałam taką niską i się boję teraz 😔
A mierzyłaś z samego rana czy już się trochę ruszałaś? Może spróbuj zmierzyć w pochwie o ile masz czym
 
ja czekam na pierwszą wizytę u lekarza, żeby mi doradziła czy już mówić w pracy. Mam stresującą i fizycznie wymagającą pracę, do tego jeszcze nocki, więc pewnie jak wszystko będzie dobrze na pierwszym usg to od razu pobiegnę do kierownika 😂
Przy nockach lub pracy fizycznej to wiadomo...chociaż po to aby grafik zmienili. 👌
 
reklama
Mierzę na czole, bezdotykowym. Jakoś normalnie miałam 36,5 lub 36,4 a tu taka niska, zamiast wyższa. Mam obawy, bo przy mojej zatrzymanej ciąży w 8tc też miałam taką niską i się boję teraz 😔
Aaaaa to tą na czole w ogóle się nie sugeruj, takie mierzenie temperatury jest niemiarodajne i bez sensu. :)
 
Do góry