reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
A te ostatnie badanie prenatalne,? Może wiesz czy mozna szybciej, muszę jutro to przyspieszyć bo nie dam rady tak długo czekać, jutro będę dzwonić ale może ktoś z was robił w 25tyg prenatalbe jeszczd
Ja będę mieć ostatnie prenatalne w 29+2. Myślę ze miedzy jednymi a drugimi można zrobić dodatkowe dokładne usg
 
Badanie połówkowe, 2 trymestru wykonuje due fo 22+6 (a e praktyce nawet do 26 tygodnia, bo dawno prawo nie obowiązuje). Trzecie prenatalne (3trymestru) od 28 do 32 tygodnia. Myślę,że wcześniej nie zrobią. Ktoś pisał o badaniach usg kontrolnych, ja tak robiłam. Po 2 prenatalnym udałam się jeszcze prywatnie.
 
Drugie robiłam tak późno bo covida miałam i nie mogłam wcześniej i doktor mi mówił że na spokojnie do końca bodajże 26 (26+6) tyg można je wykonać
 
reklama
Powiem wam że jutro mam rano wizyte ale chyba się stresuje. Od tygodnia brzuch mam twardy i ciezki jak kamien i prawie tylko leze. Może ta wizyta mnie uspokoi.. a tu tak dalekooo..
 
Do góry