reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja już po poradni. Wszystko okej. Mała 378gram ma 😊 na 20tydz i 6dni to chyba okej. Ważne że nic złego się nie dzieje.

U mnie bóli głowy na szczęscie nie miala, chyba nigdy mnie głowa jako tako nie bolała. Jedynie z tyłu głowy ostatnio mnie coś pobolewało ale w miarę szybko przeszło. Podobno jak boli głowa dobrze jest się napić pepsi zimnej ale ile w tym prawdy to nie wiem.
Super :) to najważniejsze:) u mnie w 19+1 miala 289g więc chyba też dobrze, ogólnie wgl się na tym nie znam :D

Jeśli chodzi o bole glowy na szczęście mnie to ominęło:) wiem ze lekarz mowil żebym nie bała się brać paracetamol jak boli tylko nie apap bo tam są 50% placebo.
 
reklama
Super :) to najważniejsze:) u mnie w 19+1 miala 289g więc chyba też dobrze, ogólnie wgl się na tym nie znam :D
Moja też tak wazyła prawie tyle w 19tygodniu ;) też się nie znam hehe ale zawsze mówią że jest okej więc tak jest :)
Jeśli chodzi o bole glowy na szczęście mnie to ominęło:) wiem ze lekarz mowil żebym nie bała się brać paracetamol jak boli tylko nie apap bo tam są 50% placebo.
Tak też słyszałam że najlepszy jest paracetamol że najbezpieczniejszy w czasie ciąży.
Nawet jeśli się czuje ze się cos rozbiera w sensie przeziebienie to profilaktycznie na noc można zażyć aby zapobiec gorączce np.
Jedyne lekarstwo na prawie wszystkie bóle i inne dolegliwości.
 
A wiecie już kiedy robicie badanie obciążenia glukozą? Ja już dostałam ostatnio skierowanie ale mam zrobić po 24 tyg ale już czuję ten smak 😖 nie wiem jak ja tam wysiedzę 2 godziny
 
A wiecie już kiedy robicie badanie obciążenia glukozą? Ja już dostałam ostatnio skierowanie ale mam zrobić po 24 tyg ale już czuję ten smak 😖 nie wiem jak ja tam wysiedzę 2 godziny
Też się nad tym zastanawiałam ostatnio. 10tego ide do mojej prowadzącej ginekolog to bede tak koło 22 tygodnia więc pewnie też dostanę jak mówisz że po 24tygodniu.
Ja sie boje tego smaku, lubię słodkie ale słyszałam że to jest ulep, słodsze niż łyżka miodu.
I te 2h czekania też nie wiem jak wytrzymam, chyba wezmę sobie szydełko i będę dziergac dalej kocyk 🙈🙈
Koleżanka mi mówiła że teraz można sobie kupić nawet o różnym smaku np truskawki.
 
Też się nad tym zastanawiałam ostatnio. 10tego ide do mojej prowadzącej ginekolog to bede tak koło 22 tygodnia więc pewnie też dostanę jak mówisz że po 24tygodniu.
Ja sie boje tego smaku, lubię słodkie ale słyszałam że to jest ulep, słodsze niż łyżka miodu.
I te 2h czekania też nie wiem jak wytrzymam, chyba wezmę sobie szydełko i będę dziergac dalej kocyk 🙈🙈
Koleżanka mi mówiła że teraz można sobie kupić nawet o różnym smaku np truskawki.
Ja w pierwszej ciąży kupowałam cytrynową. Ale w proszku do rozpuszczenia nie tą w butelce gotową to nawet wypiłam bez trudności ale niektóre dziewczyny miały odruch wymiotny
 
reklama
Moja też tak wazyła prawie tyle w 19tygodniu ;) też się nie znam hehe ale zawsze mówią że jest okej więc tak jest :)

Tak też słyszałam że najlepszy jest paracetamol że najbezpieczniejszy w czasie ciąży.
Nawet jeśli się czuje ze się cos rozbiera w sensie przeziebienie to profilaktycznie na noc można zażyć aby zapobiec gorączce np.
Jedyne lekarstwo na prawie wszystkie bóle i inne dolegliwości.
Tak dokładnie,) możemy się ratować co najwyżej paracetamolem i nospa :) ale już połówka więc zleci 😀 Mam nadzieję że niedługo będziemy się chwalić zdjęciami pociech:)😁 I relacjami z naszego nowego ciekawszego życia:)🙃... Wtedy zapewne też będą nowe obawy 😅🤣
 
Do góry