reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja to dopiero wózki oglądałam hehe, czasem przeglądam w internecie rzeczy. Ale chyba już powoli ten czas żeby zacząć coś kupowac powolutku. Ja bym chciała już torbe częściowo sobie skompletować wrazie Wu bo u mnie to ja nie wiem kiedy sobie wymyślą by mnie zostawić w szpitalu. Ale jeszcze nie wiem czemu tak boję się coś kupic dla małej...boję się że zapeszę, ze pokupóje i potem się okaże coś złego się dzieje... nie wiem może poświrowałam już 🙊


Oj to ty tez organizm obciążony masz :(
Ja też pierwszy trymestr miałam ciągle w strachu, jak już minęłam 12tydz to trochę lepiej ale dalej mam strach bo to nigdy nie wiadomo. Ja nie używałam detektora nawet o tym nie pomyślałam żeby w 1szym trymestrze używać. Teraz bym najchętniej używała ale boję się że nie będę umiała poprawnie wychwycić u małej. Więc chyba odpuszczę sobie. I jak się dobrze czuje nic nie dzieje się, I czuje te ruchy wmiare to się trzymam że jest okej i byle do wizyty jakiej kolwiek hehe. Co 2 tyg jakąś mam więc leci...
Ja też nic narazie nie kupuje, ciągle w strachu ze może coś się wydarzyć. Z corka w pierwszej ciazy zakończonej dobrze od początku gromadziłam wyprawkę. Teraz jest jakoś inaczej wstrzymam się do polowkowych badań czy będzie ok wszystko. Chociaż ten najgorszy czas już za mną do 12tyg
 
reklama
Ja też nic narazie nie kupuje, ciągle w strachu ze może coś się wydarzyć. Z corka w pierwszej ciazy zakończonej dobrze od początku gromadziłam wyprawkę. Teraz jest jakoś inaczej wstrzymam się do polowkowych badań czy będzie ok wszystko. Chociaż ten najgorszy czas już za mną do 12tyg
Tak do 12tyg to najgorzej,później już jakoś to przechodzi chociaż lęk jakiś zawsze jest. Teraz 20tydz i 5 dni i lęk dalej ale już nie taki jak na początku.
Ale jestem już po połówkowych i nie wiem kiedy zacząć kupować, a wcześniej mówiłam że tak do 25tyg chce mieć już torbe chociaż. No i nie wiem ale chyba po wszystkich świętych się już za to powoli zabiorę🙊
 
Widzę że wszystkie mamy problem z wyprawka że względu na strach... kurde ostatnio byłam w sklepie i babka kupowała wszystko a brzuszek ledwo widoczny:) myślę że pora brać jak się trafi i nie panikować:) Bo i tak wpływu na to nie mamy ;) a potem na hura to ani czasu ani milionów nie ma 🤣🤣🤣
 
Hej dziewczyny. Często zdarzają Wam się bóle głowy? Ratujecie się wtedy tabletka czy czekacie aż minie? Mnie od wczoraj trzyma taki ból głowy, oczu, karku nawet bym powiedziała.
 
Hej dziewczyny. Często zdarzają Wam się bóle głowy? Ratujecie się wtedy tabletka czy czekacie aż minie? Mnie od wczoraj trzyma taki ból głowy, oczu, karku nawet bym powiedziała.
Ja mam migreny raz na tydzień lub na dwa. W ostateczności biorę apap, który czasem pomoże czasem nie. Chodzę też do osteopaty i sama robię ćwiczenia rozluźniające kark + zimny okładna głowę :) jeśli bardzo Cię boli to weź apap, może pomoże, czasami tak lepiej niż się męczyć :)
 
Widzę że wszystkie mamy problem z wyprawka że względu na strach... kurde ostatnio byłam w sklepie i babka kupowała wszystko a brzuszek ledwo widoczny:) myślę że pora brać jak się trafi i nie panikować:) Bo i tak wpływu na to nie mamy ;) a potem na hura to ani czasu ani milionów nie ma 🤣🤣🤣
No dokładnie potem jak się nie ma jakichś większych zgromadzonych oszczędności to tak z dnia na dzień wyłożyć większą sumkę to ciężko ;)
 
Hej dziewczyny. Często zdarzają Wam się bóle głowy? Ratujecie się wtedy tabletka czy czekacie aż minie? Mnie od wczoraj trzyma taki ból głowy, oczu, karku nawet bym powiedziała.
Ja odkąd piję więcej wody zauważyłam, że pojawiają się dużo rzadziej. A jak mnie już dopadną to staram się położyć i odpocząć. Tabletki w ostateczności, na razie nie potrzebowałam.
 
Hej dziewczyny. Często zdarzają Wam się bóle głowy? Ratujecie się wtedy tabletka czy czekacie aż minie? Mnie od wczoraj trzyma taki ból głowy, oczu, karku nawet bym powiedziała.
ja bym brała paracetamol. Nie lubię bólu głowy i choć rzadko mi się zdarza, to w ciąży częściej i zawsze biorę lek.
 
reklama
Oczywiście że ciężko biorąc pod uwagę jeszcze nagle dodatkowe wydatki :)....iii nie jedna okazja przechodzi koło nosa przez czekanie😀 :)

U mnie to drugie dziecko. Ale jakoś nawet wyciągać rzeczy po córce jeszcze się obawiam, nie wiem czemu, może dlatego, że już jeden poród mam za sobą, podeszłam do niego z nastawieniem, że nie ma opcji, że może być źle a w sumie potem czytając wypis ze szpitala o krwotoku o tym o tamtym to doszło do mnie, że mogło być różnie. Tak to nawet nie wiemy co się z nami dzieje co nam wykonują itd o czym mówią, jaki ubytek krwi jest normą. I ja teraz się boję...o wiele bardziej niż pierwszego porodu. Bo to może ciąża przebiegać super extra a przy porodzie być różnie 😣 nie zakładam złego scenariusza ale jakieś podświadome lęki są
 
Do góry