reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Hej, a dlaczego musisz tyle leżeć? Może gdzieś wcześniej pisałaś ale nie pamietam
Miałam krwotok w 10/11 tygodniu 😒 I teraz mam zalecenie leżenia, już ponad miesiąc , do tego doszły skurcze łydek wiec panikuje ze to może od łożyska poprzednią ciążę straciłam w szóstym miesiącu ciąży i teraz po prostu każdy dzień to jest katorga i natlok myśli
 
Miałam krwotok w 10/11 tygodniu 😒 I teraz mam zalecenie leżenia, już ponad miesiąc , do tego doszły skurcze łydek wiec panikuje ze to może od łożyska poprzednią ciążę straciłam w szóstym miesiącu ciąży i teraz po prostu każdy dzień to jest katorga i natlok myśli
Współczuję. Ja leżałam ponad miesiąc z krwiakiem i wiem, że każdy dzień to stres i nerwy. Bądź dobrej myśli, może wszystko niedługo się unormuje i ciąża będzie bezpieczna :)
 
@Kormajli Mnie pod koniec pierwszej ciąży łapały skurcze, czasami jadąc samochodem czułam jak mi skurcz w nogę wchodzi i takie to uczucie wyginania palców u stopy a tu musisz się skupić na prowadzeniu samochodu 🤦 ale też bym to łączyła z jakimiś brakami magnezu itd. albo po prostu skoro leżysz to jakoś tak mięśnie reagują na brak ruchu.
 
No właśnie u mnie ten sam termin 😁 ja ciągle wierzę, że coś spakuje tylko nie wiem gdzie to będę trzymać 😂bo my teraz mamy tylko 34m2 🙈
Ja mieszkam na razie u teściów, bo półtora roku temu zaczęliśmy budowę i już jest na takim etapie ze będzie zrobiona kuchnia, salon i łazienka i już się wyprowadzamy bo tu nie mamy miejsca na nic a tym bardziej na dzieci 🤷‍♀️😂 dlatego mega mnie to cieszy, ze dzieciątka już u siebie w domu na spokojnie i ja będę miała w końcu spokój 😃 Mi będzie siostra pomagać bo ja nie mogę nosić, ale żeby się zabrać to będzie ciężko 😂
 
No właśnie u mnie ten sam termin 😁 ja ciągle wierzę, że coś spakuje tylko nie wiem gdzie to będę trzymać 😂bo my teraz mamy tylko 34m2 🙈
Współczuję tego zamieszania przy przeprowadzce, niby fajnie bo nowe miejsce itd ale w ciąży nie jest to fajne. Nie możesz zrobić w tym nowym mieszkaniu tylu czynności ile by się chciało, człowiek się martwi czy jakieś smrody nowych farb na ścianie nie zaszkodzą dziecku itd :D nie ma się siły tego wszystkiego rozpakowywać
 
Miałam krwotok w 10/11 tygodniu 😒 I teraz mam zalecenie leżenia, już ponad miesiąc , do tego doszły skurcze łydek wiec panikuje ze to może od łożyska poprzednią ciążę straciłam w szóstym miesiącu ciąży i teraz po prostu każdy dzień to jest katorga i natlok myśli
Ja miałam krwiaka w pierwszym trymestrze, wiem jakie to jest stresujące…
 
reklama
@Kormajli Mnie pod koniec pierwszej ciąży łapały skurcze, czasami jadąc samochodem czułam jak mi skurcz w nogę wchodzi i takie to uczucie wyginania palców u stopy a tu musisz się skupić na prowadzeniu samochodu 🤦 ale też bym to łączyła z jakimiś brakami magnezu itd. albo po prostu skoro leżysz to jakoś tak mięśnie reagują na brak ruchu.
Tez myśle ze to może być brak magnezu, dzieci strasznie wszystko ciągną z organizmu i potrzeba dużo suplementacji
 
Do góry