reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny kiedy macie połówkowe? Ja 25 października. Już przeżywam. Kupowałyście coś już dla maluszków?
ja 27 października bd 21tc i wtedy też mam zwykła wizyte. Narazie jeszcze nic nie kupywal am bo na prenatalnych miał być niby chłopiec a na ostatniej wizycie już była niepewnosc więc narazie odpuściłam
 
reklama
kochana nam to samo tylko u mnie 17+6 lozysko na przedniej scianie wysoko (ciąża druga) i narazie nie czuje typowych ruchów malucha. Czuję się wyśmienicie i caly czas wydaje mi się że mój brzuch wcale nie rośnie ☹️ a tu jeszcze prawie 3 tyg do połówkowych. Masakra
U mnie ten sam dzień i połówkowe dopiero 4 listopada. Ale idę sobie dodatkowo na USG prywatnie 12 bo czekać tyle czasu jeszcze to można zwariować ;)
 
kochana nam to samo tylko u mnie 17+6 lozysko na przedniej scianie wysoko (ciąża druga) i narazie nie czuje typowych ruchów malucha. Czuję się wyśmienicie i caly czas wydaje mi się że mój brzuch wcale nie rośnie ☹️ a tu jeszcze prawie 3 tyg do połówkowych. Masakra
Bądźmy dobrej myśli 💚 każda ciaza jest inna. Jakże zjem coś albo kładę się spac to czuje takie smyranie, gilgotanie czasem
 
ja 27 października bd 21tc i wtedy też mam zwykła wizyte. Narazie jeszcze nic nie kupywal am bo na prenatalnych miał być niby chłopiec a na ostatniej wizycie już była niepewnosc więc narazie odpuściłam
Ja to poprostu się boję coś kupić. Przeszłam 6 poronień I może dopiero coś symbolicznego kupię po polowkowych.
 
Ja to poprostu się boję coś kupić. Przeszłam 6 poronień I może dopiero coś symbolicznego kupię po polowkowych.
Współczuję 😪 ja tylko trafiłam z podejrzeniem poronienia do szpitala później leżałam z krwiakiem, ale tak samo bałam się cokolwiek kupować a nawet oglądać, dopiero zaczęłam jak sytuacja była już stabilna...
 
U mnie 18+2 i małego czuć coraz mocniej. Do ogólnego bulgotanie i gilania doszły delikatne kopniaczki. Płeć męska potwierdzona badaniami DNA więc wiem pewnie że chłopak 🙂
Dla wszystkich zamartwiajacych się brakiem objawów, które ustały w 2 trymestrze polecam detektor. Ja panikowałam za każdym razem jak tylko np piersi przestały boleć na kilka godzin 🙈 od kilku tygodni odsłuchuje małego rano po kilka sekund i wtedy mam pewność że jest ok. Za chwilę zacznie się wiercić tak że już nie będzie złudzeń 🙈
Mimo wszystko jakoś boje się póki co robić zakupów 😕 chyba poczekam do 27 tygodnia
 
reklama
Do góry