reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Jestem po rozmowie z polozna 😂 nie wiem czy mam plakac czy sie smiac mam sciagnac sobie aplikacje i to bedzie moja taka elektroniczna ksiazka mam wyplenic tam informacje wszystkie odebrac kwa foliowy i zakupo witamine D nastepny telefon miedzy 9-11 tyg 😂😂 rowniez telefoniczny i wtedy umowi mnie na badanie krwi jestem w duzym szoku ide poplakac w poduszke 😭😭
O kurcze! Tego sie wlasnie obawiałam. 🙈 Cieżki czas przed nami. No cóż pozostaje nam wsparcje polskiego ginekologa prywatnie. Znalaslam tez sie and prywatnych gabinetow ktore specjalizuja sie w scanach na kazdym etapie ciazy. Cena mysle, ze do przez is rowniez bo £79. Jesli bedziesz zainteresowana podesle Ci nazwe.
 
reklama
O kurcze! Tego sie wlasnie obawiałam. 🙈 Cieżki czas przed nami. No cóż pozostaje nam wsparcje polskiego ginekologa prywatnie. Znalaslam tez sie and prywatnych gabinetow ktore specjalizuja sie w scanach na kazdym etapie ciazy. Cena mysle, ze do przez is rowniez bo £79. Jesli bedziesz zainteresowana podesle Ci nazwe.
To podeslij mi prosze ja tez szukalam ale nawey prywatne robia usg od 8-9 tyg koszy za jedno usg 100£ i tylko pokazuje czy bije serce zadnycb badan przeraza mnie to ze przez tego wirusa mamy w tej chwili ograniczenia jesli chodzi o opieke zdrowotna przeciez to nie jest jakis kaszel tylko w naszym ciele rosnie nowe zycie a oni uraczaja nas tylko rozmowa telefoniczna 😭
 
To podeslij mi prosze ja tez szukalam ale nawey prywatne robia usg od 8-9 tyg koszy za jedno usg 100£ i tylko pokazuje czy bije serce zadnycb badan przeraza mnie to ze przez tego wirusa mamy w tej chwili ograniczenia jesli chodzi o opieke zdrowotna przeciez to nie jest jakis kaszel tylko w naszym ciele rosnie nowe zycie a oni uraczaja nas tylko rozmowa telefoniczna 😭
Zgadzam sie z Toba. I denerwuje mnie, ze to wszystko działa tak wybiurczo. Puby pootwierane pewłno ludzi dzień w dzień, a lekarz przez telefon, czy “wizyta” z położna kiedy chodzi o ludzie zdrowie, życie etc.
 
A czy są tu jakieś (przyszłe) mamy nowicjuszki? Z wiadomości wynika, że chyba większość doświadczona, ale może ktoś jeszcze się znajdzie :)
Ja jestem, to jest moja pierwsza ciąża, a mam 38 lat już 😁 ogólnie to jestem bardziej spokojna niż myślałam że będę, ale to chyba wpływ progesteronu :)
 
Hej. Dziewczyny,jak się liczy tydzień ciąży? Miałam nieregularne cykle,zdarzały się nawet co 38dni. Ostatni okres 11.06. Dziś po wizycie załamka..nic nie widać,podejrzenie pozamacicznej,jutro do szpitala. Zrobiłam test ciążowy z ciekawości i niby jest kreska ale blada. Tydzień temu była o wiele ciekniejsza. Mam nadzieję,że to może za wcześnie,żeby było coś widać,może zły sprzęt miał..😭
 
Jestem na wakacjach i właśnie nadrabiam wiadomosci z ostatnich 3 dni😂 może dziś mi się uda wszystko przeczytać. Widziałam że mam dostęp do prywatnego ale jeszcze na niego nie weszłam. Dobrze pamiętam że jutro masz wizytę? O której?
Jak dobrze, że się odezwałaś 😀 normalnie się martwiłam! 🙈 taaak, jutro idę między 16, a 17:00, więc się okaże co tam nowego ❤️ jak się czujesz?
 
Hej. Dziewczyny,jak się liczy tydzień ciąży? Miałam nieregularne cykle,zdarzały się nawet co 38dni. Ostatni okres 11.06. Dziś po wizycie załamka..nic nie widać,podejrzenie pozamacicznej,jutro do szpitala. Zrobiłam test ciążowy z ciekawości i niby jest kreska ale blada. Tydzień temu była o wiele ciekniejsza. Mam nadzieję,że to może za wcześnie,żeby było coś widać,może zły sprzęt miał..😭
Kurcze na tym etapie chyba powinien być widoczny chociaż pęcherzyk ciążowy 🤔
Ja też ostatnia miesiączka 11.06 i tydzień temu był widoczny pęcherzyk żółtkowy.
 
reklama
Jak dobrze, że się odezwałaś 😀 normalnie się martwiłam! 🙈 taaak, jutro idę między 16, a 17:00, więc się okaże co tam nowego ❤️ jak się czujesz?
Sorki za brak odzewu, nie sądziłam że wakacje mogą być tak wykańczające 😂 moje dzieci litości nie mają, cały czas gdzieś mnie ciągną i 5 minut na miejscu nie usiedzą. A ja marzę tylko o tym żeby spać😂 do tego zaczynają mi się mdłości więc zaczyna się robić ciekawie. Ale przynajmniej czas leci jak szalony i nie mam nawet chwili żeby zastanawiać się czy wszystko ok🙂
A jak u Ciebie? Trzymam jutro mocno kciuki🤞i czekam na wieści.
 
Do góry